Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
1274


Apex Legends kaç GB
Respawn Entertainment 'in Battle Royale oyunu, diğer
Battle Royale oyunları ile hemen hemen aynı yeri kaplıyor.

Apex Legends, daha önce kullanılmamış bir reklam taktiğiyle aniden çıkış yapmıştı ve oyun camiasında tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Anlaşılan bu reklam taktiği işe yaramış ki oyun bir hafta içerisinde tam 25 milyon oyuncuya ulaştı. Bu popüler ve güzel Battle Royale oyunu, Titanfall oyunlarının yapımıcısı olan Respawn Entertainment tarafından geliştiriliyor ve oyunun yayıncılığını ise Electronic Arts yapıyor. Son zamanlardaysa "Apex Legends kaç GB", "Apex Legends kaç GB yer kaplıyor" gibisinden birçok soru dönüyor oyuncuların etrafında. Bizse Oyunpat olarak bu soruları cevaplayacak ve size en iyi içerikleri sunacağız.


1275


Apex Legends Kaç GB, Apex Legends Kaç GB Yer Kaplıyor?
Şimdi isterseniz bu sorunun cevabına geçelim. Apex Legends sistem gereksinimlerinde en az 22 GB 'lık bir boş alan istiyor. Ancak bu rakam çok daha fazla artacak gibi gözüküyor. Bunun nedeniyse oyunun yeni çıkış yapmış olmasıdır. İleride birçok güncelleme alacağını düşünüyoruz. Çünkü genişletilmeye oldukça uygun bir evrende geçiyor.
Bu Battle Royale oyunu, şu anlık 22 GB 'lık bir boş alan istiyor. Bizim tavsiyemiz Apex Legends için en az 30 GB yer ayırmanızdır. İleride gelecek güncellemeler ile daha fazla alana ihtiyaç duyarsanız eğer, bir şeyleri silmekten çekinmeyin!

Eğer oyun haberlerine merakınız varsa sizi buraya, eğer daha fazla Apex Legends içeriği istiyorsanız buraya, Apex Legends sistem gereksinimlerini görmek istiyorsanız buraya, oyunun resmi sitesine gitmek istiyorsanız buraya ve son olarak Twitch üzerindeki Apex Legends yayınlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz! Şimdilik bizden bu kadar. Sizlere Apex Legends hakkında içerik sunmaya devam edeceğiz, esen kalın efendim!
 
  • Harika
Tepkiler: Sooply