40₺ Olan Euro Truck Simulator 2 2018 Kış İndirimlerinde 9,75₺ Oldu!

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Credits
0


Hepinize Merhaba!

Bildiğiniz gibi her yılbaşı geldiğinde Steam oyunları indirime giriyor, bugün de onlardan bir tanesi olan Euro Truck Simulator 2, yılbaşına özel 21 aralık ve 4 ocak tarihleri arasında sadece 9,75₺!
Peki Euro Truck Simulator 2 nedir?

Euro Truck Simulator 2
, 19 Ekim 2012’de SCS Software firması tarafında yayınlanmış bir kamyon oyunudur. Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault gibi markaların lisanslı otomobillerini bünyesinde barındıran Euro Truck Simulator 2, bir adet Mercedes Majestik otomobilini de lisanssız olarak oyun kapsamına dahil etmiştir.

Piyasada birçok kamyon ve tır simülasyon oyunu bulunmasına rağmen ETS aralarında en çok sevilenlerdendir. Bu nedenledir ki firma yetkilileri oyunculara yepyeni bir Euro Truck deneyimi yaşatabilmek için oyunun ikincisini hazırlamışlar. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde özelleştirmeler yaparak kamyon ve tırlarınız da performans artışı sağlayabilirsiniz.
Peki oyun içinde de yılbaşına özel etkinlikler sağlanıyor mu?

Konudaki resimlerden de gördüğünüz gibi Euro Truck Simulator 2, birçok yeni özellik, yeni haritalar ve dorselerle ilgili ciddi yenilikler yapıldı. Önümüzdeki yıl videoda gördüğümüz araçlar dışında bizleri çok daha fazlası bekliyor.

ATS için New Mexico, 1.29 güncellemesi ve rastgele trafik olayları, Heavy Cargo Pack DLCve çift ile üçlü dorseler eklenirken ETS 2 için ise Italia DLC, Heavy Cargo Pack, Special Transport, Çift dorse, DAF Tuning Pack gibi ciddi içerikler geldi.


 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Wolf ve ByZiya

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Credits
0
ETS2 bu kadar ucuzladı mı be? Güzel konu olmuş, ellerine, emeğine, düşüncene sağlık.
 

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Credits
0
ETS2 bu kadar ucuzladı mı be? Güzel konu olmuş, ellerine, emeğine, düşüncene sağlık.
ETS 2 her yıl yılbaşında veya yaz aylarında bu fiyata kadar düşüyor yılbaşı bittiğinde zaten eski fiyatına dönecektir, değerli yorumun için teşekkür eder ve minnettarlarımı sunarım.
 
  • Beğen
Tepkiler: Wolf ve ByZiya