Amazon Prime Üyelerine Özel 24 ₺’lik Oyun Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

ByShawn

Seviye 0
Seviye 0
16 Aralık 2017
120
0
0
www.youtube.com
Credits
0
oyunpat.png
Hepinize merhaba!

Bugün sizlerle birlikte Amazon Prime üyelerine özel yapılmış kampanya ile ilgili konuşacağız. Emin olun sevineceğiniz bir konu sizi bekliyor. Sıcak çikolatanızı yanınıza alın ve keyifle okumaya başlayın.

maxresdefault.jpg

Dediğim 24 ₺' lik olan oyun SteamWorld Heist' dir. SteamWorld Heist, kontrol ettiğiniz robotların tabancalarını manuel olarak hedeflediğiniz, çok sayıda yetenek çekimiyle savaşmanıza olanak tanıyan bir strateji oyunudur.

Peki bu oyunu nasıl ücretsiz bir şekilde indirebiliriz?
Amazon Prime üyesiyseniz Twitch Prime ile bağlamanız gerekiyor. Bana tıklayarak hesabınızı bağlayabilirsiniz.

SteamWorld-Heist-header.jpg

Pekala bu oyunu indirdiniz kurdunuz ve oynamaya başladınız, gelin şimdi de birazcık bilgi öğrenelim.
Bu oyun 10 Aralık 2015 tarihinde yayıncıları olan Nintendo, Image and Form International AB, Rising Star Games ve geliştiricisi olan Image and Form International AB tarafından piyasaya sürülmüştür.

Bu oyunun paketleri Steam üzerinde Kış İndirimleri sayesinde indirime girmiştir. (Music from SteamWorld Heist - Steam Powered Giraffe hariç).
Yok ben para vermek istemiyorum diyorsanız da Hatbox: Three 4 Free (SteamWorld Heist) indirebilirsiniz. Fakat SteamWorld Heist'i Steam üzerinden indirmediyseniz bu dediğim paketleri kullanamazsınız. Yani kısacası bu oyunun paketlerini kullanmak istiyorsanız Steam versiyonuna sahip olmalısınız.

Peki bu oyunun sistem gereksinimleri nedir? Hadi gelin ona da bakalım.

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows Vista 32 bit
İşlemci: 2 GHz, SSE2 support
Bellek: 1024 MB RAM
Ekran Kartı: OpenGL 2.1-compatible, 512 MB video memory, framebuffer object support. E.g. Intel HD 4600 or better.
Depolama: 320 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: OpenAL compatible
İlave Notlar: You may need to update your graphics drivers for OpenGL 2.1 support.

Önerilen:
İşlemci: 2 GHz dual-core
Ekran Kartı: Geforce GTX 660 / Radeon 7870 or better.

Bu konu size iyi bir haber olarak geldiyse ne mutlu bana.
Attığınız mermilerin tam kafadan olması dileğiyle...

İyi forumlar.
-ByShawn​