Ana Lig Kariyer Modu Nedir?

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
19
Deneyim Puanı
0


138987-hi.jpg


Belki de PES serisinin en sevilen modu, PES 2018'in çıkmasıyla daha da sevilerek oynandı. Her serisinde Ana Lig Kariyer modu üzerinde geliştirmelerini eksik etmeyen oyun geliştiricisi KONAMI'nin oyununu daha iyi tanımak için buraya tıklayın.

Neredeyse gerçek şartlarda ne varsa Ana Lig modunu oynarken de görebileceğiniz bir oyun modu. Kariyerinize adından da anlaşılacağı gibi Teknik Direktör olarak başlıyorsunuz, modu oynamak için başlangıç takımınızı seçmeniz için size 2 seçenek sunuyor ya kendi takımınızı baştan kuracaksınız ya da mevcut bir takımı seçerek kariyerinize "Merhaba!" diyeceksiniz.

maxresdefault.jpg


Karşınıza gerçekte yaşanan ne zorluklar varsa bunu burada da hissedeceksiniz. Belki de transfer bütçesinin yetmediği zamanlarda transfer edeceğiniz oyuncular elinizden kayıp gidecek. Belki kim bilir, maaş bütçesinin yetmediği zamanlarda en değerli oyuncunuzu kaybedeceksiniz. Hatta son maça kadar gelip tam kupaya uzanayım derken son saniye yediğiniz gol ile kupa ellerinizden kayıp gidecek. Her şey sizin kontrolünüz altında, yaptığınız bir hata kariyeriniz mahvedebilir. Sen de teknik direktör olmak ister misin? O zaman hemen oynamaya başla!

maxresdefault (1).jpg
 
Son düzenleme: