Apple Türkiye'deki iPhone'lar için Yeni Pil Fiyatlarını açıkladı!

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
19
Deneyim Puanı
0


Hepinize Merhaba!
iPhone
şirketi Apple, kullanıcılardan özür diledi ve yeni pil fiyatlarını açıkladı daha fazlası için aşağıyı okuyabilirsiniz.Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Apple, bir açıklamasında eski telefonları bilerek yavaşlattığını kabullenmiş ve kullanıcıların dikkatini tepkisini çekmişti. Bu durum üzerine Apple, resmi internet sayfasından özür mesajı yayımlandı ve pil (değişim) ücretlerinin ABD'de 29 dolar yani önceki fiyatın yarısı kadar bir fiyata kadar indirileceği açıklandı. Yapılan bu indirim ile telefon batarya fiyatını 129 TL'ye çekiyor.

Yayımladıkları mesajda ürettikleri cihazları “kasıtlı” olarak yavaşlatılmadığını söyleyen Apple, bu konuda birçok yanlış anlaşılmanın oluştuğunu belirtiyor.

Apple, ayrıca iOS işletim sistemini de iPhone pilinin sağlık durumunu görebileceğiniz şekilde güncelleme getirecek, bu sayede iPhone kullanıcıları pilin telefon performansını nasıl etkilediğini görebilme şansları olacak.

İyi forumlar..

 

Poptoys

Seviye 0
Seviye 0
9 Aralık 2017
35
0:03
0
oyunpat.com
POPTOYS #9287
Deneyim Puanı
1
Apple'ın böyle bir iş çevirdiğine inan çok şaşırdım. Sırf yeni telefonlara ilgi gösterilmesi için eski iPhone cihazlarını yavaşlatması oldukça kötü. Konu için ellerine sağlık.
 
Tepkiler: Zera