Atabeyi kimdir?

Atabeyi

Mekanın Sahibi
Mekanın Sahibi
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
116:07
0
Credits
750
Evet, forumu benim kurmama, tüm kategorileri benim açmama rağmen hala daha bir tanışma konum yok. Bunu yeni farkettim diyebilirim. Peki neden olmasın? Bu foruma üye olan ve beni tanımayan yoktur diye aslında böyle bir konunun gereği yok. Fakat çok küçük bir ihtimalle tanımayan çıkarsa diye :D, hani diyelim ki çıktı o zaman beni tanıması için bu konunun linkini atabilelim diye bir tanışma konusu açalım dedim.
İsmim Abdullah Eren. Fakat ben Eren'i hiç kullanmıyorum. Bu yüzden çoğu kişi Eren'in benim ismim olduğunu bile bilmiyor. Abdullah'da çok uzun geldiği için arkadaşlarım bana genelde Ata diyorlar. Kullanıcı adımla da hitap eden birçok kişi bulunuyor. Tüm sosyal medyalarda kullanıcı adım atabeyyi. Kısa bir süre içinde atabeyi kullanıcı adına geçmek için çalışmalara başladığımı da belirteyim :) Profesyonel olarak tasarım satışı yapıyorum, bununla birlikte Yugodi projesinin de sahipliğini yapmaktayım. Sadece Oyunpat projem bulunmuyor. Oyunpat'ın yanı sıra aktif olan en az 10 projem daha var. Bu projelerimin hepsini Yugodi adı altında birleştirdim. Yakında ilgili konular forumda açılacak zaten.
Şuan takip ettiğim yabancı diziler Vikings, The Flash, Arrow, Legion ve Blindspot. Türk dizilerden ise @SH4D 'ın önerisiyle sadece Çukur'u izliyorum.
Şimdilik benden bu kadar. Bi' 1-2 ay sonra gelip bu konuya çeki düzen veririm. Hızlı bir şekilde açtım çünkü konuyu. Akşama yetiştirmem gereken bir rapor var çünkü :) İyi forumlar dileriz.

• Beğen
Tepkiler: ByZiya ve SH4D