Başarıya Giden Yolda Her Şey Mübahtır - FIFA 17 Yolculuk Modu

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Credits
0


maxresdefault (1).jpg


Belki de FIFA'nın daha çok beğenilmesini sağlayan sadece bir yolculuk modu olabilir mi? Buna siz karar vereceksiniz...

Alex Hunter ile anılan FIFA 17: Yolculuk Modu, 2 yıl kadar uzun bir sürede yapıldı. Yolculuk modunda, Premier League’in yeni yıldızı Alex Hunter'ı tanıyacak ve hikayesini yaşayacaksınız. Her verdiğiniz karar ve oyunda geçirdiğiniz her an, kariyerinizin kaderini belirleyecek.


Peki kim bu Alex Hunter?
Alex
, Londra'nın banliyölerinden biri olan Clapham'den çıkma, 17 yaşında bir çocuk. Ailesinde futbolculuk geleneği var; dedesi efsane bir İngiliz futbolcu olan Jim Hunter, babası da futbol kariyeri erken bitmek zorunda kalmış bir futbolcu.

fifa-17_1vkgmgjoxp8bv10ebd19hlbf6j.jpg


Bir çok ünlü futbolcunun katkılarıyla ve gerçekçi olmasıyla, profesyonel futbolcuların hayatı boyunca karşılaştıkları çeşitli bazı zorlukları görmenize ve deneyim edinmenizi sağlayacak olan bu mod ile kendinizi Hunter'ın yerine koyacaksınız.

Saha içi ve dışı olmaksızın modun daha da gerçekçi olması için yolculuk sürecinde uçakta seyahat ediyorsunuz .Ünlüler ile aynı takımda olacak veya onlara karşı rakip olacaksınız, bu da sizin işinizi zorlaştıracak.

Modu oynamaya takım seçerek başlıyorsunuz daha sonra verdiğiniz karar ve düşünceler modun geri kalan kısmını belirleyecek. Tabii ki, önemli kararlar vermeniz gerekecek, Norwich City, Aston Villa veya Newcastle United olmak üzere üç adet Championship takımından birine kiralık olarak gitmek de bu seçeneklerden biri.

Yolculuk modu, Xbox One, Playstation 4 ve PC platformlarında bulunuyor, eğer bunlardan birisine sahipseniz hala neyi bekliyorsunuz? Hemen oynamaya başlayın...

Eğer oyuna sahip değilseniz FIFA 17 PS4 versiyonu için buraya, Xbox versiyonu için buraya PC versiyonu için ise buraya tıklayın...


maxresdefault.jpg
 
Son düzenleme: