Battlefield 1 Temel Rehber İkinci Kısım - Modlar

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
oyunpat.png


Oyunpat.jpg

Daha fazla bilgi, daha fazla başarı...

Geçen Battlefield 1 Temel Rehber konumuzda sınıflar ve haritalardan bahsetmiştik. Bu konumuzda ise oyunda bulunan modlardan bahsedeceğiz.

Unutmadan, Battlefield 1 ile ilgili gelebilecek yeni haberler için portalımızı yakından takip etmeyi unutmayın. Pusuya yatmak ise yeni haberi çok daha çabuk öğrenmek için en iyi yöntemdir. Portalımıza ulaşmak için buraya tıklayın. Ayrıca Battlefield 1'e yeni gelecek olan DLC Turning Tides hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayın. İçeride bizi epey ilgilendirecek bir şeyler var, öğrenmek için ne bekliyorsun?

battlefield-1-1920x1080-fire-enemy-soldiers-4k-8k-9935.jpg

MODLAR
Yeni Battlefield 1'de sayılmayacak kadar mod var. Hepsini birlikte öğrenelim mi?

Operasyon
Farklı haritalarda savaşın gerçek yüzünü tamamiyle görebileceğiniz bir mod operasyon modu. I. Dünya Savaşında gerçekleşmiş destansı ve heyecan dolu bu muharebeleri oynamak herkese nasip olmaz.

Fetih Taarruzu
Battlefield
'ın ünlü oyun modlarından biri olan Fetih modunun daha eğlenceli, daha heyecanlı ve düzenlenmiş sürümüyle artık akıncılar, müdafaacıların elindeki bölgeler için kan döküyorlar.

İkmal Paketi
Havadan düşen ikmal paketlerini ele geçirebilmek için görevlendirildiğiniz bölgeyi koruyun! Bölgeyi ne kadar fazla asker korursa ikmal paketi düşme oranı o kadar artar. En fazla ikmal paketi olan takım kazansın!

Cephe Hattı
Fetih modu ve akıncı karışımı bir mod olan Cephe Hattı'nda, bayrağı ele geçiriyor ve sonra başka bayraklar için çatışmaya giriyorsunuz. Bayrak her zaman önemlidir...

Üstünlük
Bu mod, Fetih modunun daha küçüğü ve basitleştirilmiş hali diyebiliriz. Bu modda stratejiniz ve izlediğiniz yol çok önemli. Stratejini iyi belirle!

Akın
Bu modda heyecan ve gerilim dorukta. Eğer saldıranlardansanız, savunanların Telgraf direklerini yok etmelisiniz. Çünkü Telgraf direklerinden çağırılan topçu saldırısından sağ kalmanız pek mümkün değil gibi.

Savaş Güvercinleri
İnsanların çıkardığı savaşta insanlar kadar hayvanlarda zarar görüyordu. Ayrıca savaşlarda güvercinleri iletişim için kullanmak ise ayrı bir canilikti. Bu modda haberci güvercinlerin bulunduğu güvercin kümesini düşmandan önce bulun. Topçu desteği isteyin ve bombardımanı başlatın.

Takım Ölüm Karşılaşması
Klasik Takımlı Ölüm maçlarının daha zevk veren ve kendinizi her an kollamanız gereken bu modda, en çok düşmanı öldüren olmalısınız. Herkes birbirinin arkasını kollamalı. Unutmayın, birlikten kuvvet doğar.

battlefield-1-melee-weapons-1.jpg

Oyun modları bu kadardı. Mod çeşitliliği çok fazla ve bu bize çeşit çeşit eğlence sunuyor. Son olarak bu modlarda oynarken dikkat etmeniz gereken bir husustan bahsedeceğim.

Bu modlarda oynarken sakin olmalısınız. Sakin olmanız, size hiç beklemediğiniz fırsatlar sunabilir. Aşağıda bunun en büyük örneğini görmeniz mümkün.

Zafer sizinle olsun!
İyi forumlar.
 

Atabeyi

Mekanın Sahibi
Mekanın Sahibi
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
116:07
0
Credits
800
Bu konuda kullanmış olduğun tasarım gayet güzel. Ellerine, emeğine sağlık.
 
  • Beğen
Tepkiler: Orion