Bluter

Seviye 0
Seviye 0
1 Şubat 2019
32
101:05
0
Bluter#0074
Deneyim Puanı
149
1347


1348


Herkese merhaba değerli Oyunpat üyeleri. Bu yardım ve bilgilendirme konumuzda, eskiden bilgisayarı çok kötü olan birçok kişinin onlarca saatini gömmüş olduğu oyun olan Battlefield 2'nin Türkçe yamasını sizlere sunacağım.

1361

Battlefield 2 Hakkında
Eskiden bir çok kişinin oynamış ve hala oynayanların da çok bulunduğu Battlefield 2'nin Türkçe yaması bulunmakta. Fakat önce oyundan bahsetmek gerekirse; Oyun 21 Haziran 2005 tarihinde çıkmış, tek oyunculu ve çok oyunculu bölümleri bulunan Aksiyon - FPS oyunudur. Bir çok adaylığı bulunan Battlefield 2'nin çok oyunculu bölümü hala aktif olarak oyuncu kitlesine sahiptir. Oyun için birçok mod, harita ve yama yapılmıştır. Ayrıca birçok da oyun adaylığına katılmış, fakat ödül alamamıştır. E.A Games'in en iyi eski oyunlarından birisi olup, nostalji oyunlar kategorisine girmeyi başarmıştır.

Türkçe Yama İndirmek ve Kurmak
Türkçe yamayı herhangi bir siteden indirebilirsiniz. Fakat son zamanlarda virüslü siteler çoğaldığı için, buradan oyunun Türkçe yama klasörünü indirebilirsiniz. Kurulum ise çok basit. İndirmiş olduğunuz kayıt dosyasının içerisinde bulunan Output adlı klasörü, oyunu kurmuş olduğunuz bölümdeki Output dizininin üstüne yapıştırın. Ve artık işlem tamamlanmış durumda. Oyuna girdiğinizde herhangi bir dil seçmenize gerek yoktur. Oyunu %100 bir şekilde Türkçe hali ile oynayabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyorum.