Battlefield: Bad Company 2

Puding

Seviye 0
Seviye 0
7 Ocak 2018
21
0
0
16
Deneyim Puanı
0

Selam millet! Hala 2010'da kalan varmıdır sizce? Bence yoktur.
2010'un başlarında çıkmış, mart ayının meşhuru olmuştur. Oyun aşırı fazla beğenilmemişti aslında. Ancak ne olduysa hikaye tarzı sayesinde süper bir gelişme oldu. Ben oynadığım da oyunu fiziki olarak aşırı bir zorluk yok ancak karşı düşmanlar bir arada olduğunda düşük seviyede oynasanız bile öldürebiliyorlardı. Ben oyunu çok fazla oynama şansı bulamamıştım. Sonradan ise canım çekti ve videolarını izlemeye başladım nedense. Bana göre 2010, 2011 yılına göre güzel ve hoş grafikleri vardı. Karanlık sisli bir görev içinde sinsice teknikler ve dahası!

Singleplayer Sistemi!

Çoğu oyundaki gibi görevlerimiz vardır. Open World dünyası olmadığı için sisteme uygun bir şekilde ilerlemeye çalışacağız.
Ne görevler den sapın, neden aşırıya kaçın diyelim.

MultiPlayer Sistemi!
Oyunda 4 tane sisteme ayrılmış bölümler vardır. Conquest, Rush, Squad Rush ve Squad Team Deathmatch.

Conquest: Rakip den öldürme, puan gibi üstünlükler sağlayıp, etkisiz kılmak ve 1. olmaktır.
Rush: Defans yapan takımların bölgelerini patlatıp veya saldırı düzenleyip zaferi elde etmektir. Defans yapan takımların kazanabilmeleri için verilen öldürme sayısının üstüne çıkıp kazanmaktır.
Squad Rush: Rush dan farksız olarak oynanır, aynı şeyin hızlı serisidir.
Squad Team Deathmatch: Her takımın ulaşmak istediği yani 50 fraga ulaşıp kazanmaya çalıştığı mod'dur. Haritada bulunan baze kamplarını ele geçirip rakibe üstünlük sağlanır.

Tepkiler: Zera