Eyüp

Seviye 0
Seviye 0
16 Şubat 2019
2
1:34
0
16
Deneyim Puanı
1
1294

1295

Merhaba değerli forum üyeleri! Bugün sizlere Battlefield V oyununun Firestorm adı verilen Battle Royale moduna dair tüm bilgileri paylaşmaya çalışacağım. Keyifli okumalar diliyorum!
1296

1297

Criterion Games ve DICE ile iş birliği sonucunda hazırlanan Firestorm oyun modu, Battle Royale modu Battlefield V oyununa renk katacak gibi gözüküyor. Giderek daralan oyun alanında kıyasıya rekabet içerisinde çatışacağınız takım oyunu, güçlü taşıtlar ve yıkım gibi Battlefield ‘e özgü unsurlar bulunan bu mod sayesinde eğlencenin zirvesine varacaksınız!

Firestorm Modu Ne Zaman Çıkacak?

DICE'ın resmi sitesinde açıklanan yol haritasına göre Firestorm adlı Battle Royale haritası, Mart 2019'da oyun severlerle buluşacak.

1299

Firestorm Modunun Tüm Özellikleri

Göz alıcı Battlefield grafikleri ve sesleri ile Battle Royale oyun modunu sanki oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Savaş alanını yavaş yavaş daraltan bir ateş çemberinin içinde savaşıp hayatta kalmaya çalışacaksınız.

16 mangayla savaşan 64 oyuncu arasından hayatta kalmayı başaran son piyade mangası olmak için savaşacaksınız. (Manga: 10 kişilik piyade ordusu)

1304

Daha iyi ve daha nadir donanımlar kazandıran gizemli hedeflere ulaşmak için diğer mangalarla savaşacaksınız. Gizemli hedeflerin bazıları bir noktada sabit, bazıları ise rastgele konumlarda bulunacak ve farklı türlerde ekipmanlar, malzemeler, silahlar ve taşıtlar içerecek. Hedefleri ele geçirmek son hayatta kalan manga olma şansınızı arttıracak.

Battlefield'ın efsane taşıtları ile dikkatsiz piyade mangalarını ve binaları yok edeceksiniz. Bu taşıtlardan herhangi birisini bulursanız hızlıca manganızla ortalığı darma duman edebilecek veya diğer mangalardan kaçabileceksiniz!

Ek olarak Firestorm haritası Battlefield'ın en büyük haritasıdır. Bu haritada diğer mangalarla çatışıp hayatta kalmaya çalışmak gerçek savaş hissi verecek.

1306

Kapanış

Evet değerli forum üyeleri, ilk açtığım konumun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Konu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtmenizi istiyorum. Hepinize konumu okuduğunuz için teşekkürlerimi sunar, iyi günler ve iyi forumlar dilerim!
1307

Ekli dosyalar

Badisebi

Patron
Patron
Seviye 0
1 Ocak 2018
23
5:29
0
19
batuhan.gen.tr
Deneyim Puanı
89
Ellerine sağlık gayet güzel yazmışsın bilgilendirmeler güzel. Fakat resimleri biraz daha kaliteli seçmeni öneririm.
İyi yazmalar :)

Rions

Seviye 0
Seviye 0
6 Ocak 2019
15
16:23
0
27
Deneyim Puanı
13
Resimleri büyük, küçük yapsanda güzel bir konu eline sağlık.
Oyuna gelecek mod, cidden beni heycanlandırdı.
Sabırsızlıkla anlatığın gibi bekliyorum.

Konuyu beğendim, başarılar.

Judex

Seviye 0
Seviye 0
17 Şubat 2019
16
7:05
0
21
Deneyim Puanı
977
Şu senelerde çok popüler bu Battle Royale modları. Battlefield V'in de böyle bir şeye girişmesi güzel fakat bunu tam anlamıyla başarması lazım. Yoksa bu kadar çok oyun arasında kaybolup gidecektir.

Bluter

Seviye 0
Seviye 0
1 Şubat 2019
32
100:51
0
Bluter#0074
Deneyim Puanı
149
Battlefield V için fena olmayacak bir oyun türü olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Zaten Battlefield V gibi büyük haritalara sahip olan bir oyunun Battle Royale modu ile kötü olacağını sanmıyorum. Ayrıca fena olmayan bir konu olmuş ancak resimleri biraz daha büyük yazabilirdin.