BBC, Watch Dogs Legion’da dünyanın ilk oyun içi röportajını gerçekleştirdi

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
167
32:15
0
19
Deneyim Puanı
940


BBC, Watch Dogs Legion’da dünyanın ilk oyun içi röportajını gerçekleştirdi

1922 kuruluş tarihinden beridir ilklere imza atmayı başarmış BBC, bu sefer de biz oyuncuları oldukça yakından ilgilendiren bir ilke imza attı: BBC, dünyanın ilk oyun içi röportajını gerçekleştirdi.

BBC, Ubisoft’un yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs: Legion’da dünyanın ilk oyun içi televizyon röportajını yaptı.

BBC Click’den Marc Cieslak, geliştirici Ubisoft Toronto’da bir hareket yakalama teçhizatı ile oyuna eklenmek üzere tarandı. Cieslak daha sonra Londra Piccadilly Circus’un sanal bir versiyonunda yaratıcı yönetmen Clint Hocking ile oyun hakkında bir röportaj gerçekleştirdi. Evet, bu röportaj oyun içinden yapıldı. Bu röportajı izlemek isterseniz de, hemen aşağıdaki tweette yer alan videoya tıklamanız yeterli olacaktır.

Watch Dogs: Legion. In a world first @MarcCieslak interviews the games creative director inside the video game itself.
Catch it on TV @BBCBreakfast and @BBCClick. pic.twitter.com/U3FQXiRQGr

— BBC Click (@BBCClick) January 25, 2020

Watch Dogs Legion, sıradan vatandaşların bozuk bir özel askeri şirket ve güçlü bir suç çetesi tarafından avlandığı baskıcı bir yönetim devleti haline gelen yakın bir gelecekteki İngiltere’de gerçekleşecek. Oyun ayrıca, tek oyunculu ve çevrimiçi modlar arasında ilerleme kaydedilen dört oyunculu işbirliğini de destekleyecek. Yani arkadaşlarınız ile birlikte, şu yıllarda alışık olduğumuz gibi, çeşitli görevleri birlikte yapabileceksiniz.Watch Dogs Legion, geçtiğimiz yıllarda PlayStation 5 ve Xbox Scarlett’in “tam avantajlarından yararlanabilmek” amacı ile önümüzdeki yıllara ertelendi. Yani, oyunun tam çıkış tarihi henüz net değil. Fakat, Watchdogs serisi hayranı olarak gerçekten ortaya muazzam bir eser çıkacağından hiç şüphem yok. Peki sizlerin, Watch Dogs Legion ile ilgili beklentileri neler?

https://oyunpat.com/bbc-watch-dogs-legionda-dunyanin-ilk-oyun-ici-roportajini-gerceklestirdi

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.
 

Byilmaz91

Koordinatör
Koordinatör
Seviye 0
Cidden oyun dünyasının gündemine oturan haberler arasında yer alıyor bu gelişme, şahsen çok etkilendim ve bir o kadar tatmin oldum. Watch Dogs 2 çıkış yaptıktan sonra da Ubisoft tarafından oyun içinde tanıtılan yeni bir oyun gündeme gelmişti, sanırsam artık haber kanallarından çok Watch Dogs oyunlarına ihtiyacımız olacak :)