Onaylandı Bilgilendirme

ByShawn

Seviye 0
Seviye 0
16 Aralık 2017
120
0
0
www.youtube.com
Credits
0
Nasıl bir bilgilendirme bölümü olmalı?
Yani mesala demek istediğin site nedir ya da yetkililerin hepsini gösteren bir bölüm mü?
 

Mehmet İLKMAN

Seviye 0
Seviye 0
19 Aralık 2017
11
0
0
13
Credits
0
@DwordGG arkadaşımızın demek istediği şudur galiba:

Bilgilendirme bölümünde;

  • Yeni gelen güncellemeler.
  • Yetkililerle ilgili bilgiler.
Gibi şeyler olmalı demek istiyor galiba.
 
  • Beğen
Tepkiler: ByShawn

DIO

Seviye 0
Seviye 0
12 Aralık 2017
26
0
0
22
Bursa/İnegöl
Credits
0
Galiba oyunlar veyahut buna benzer platformlar hakkında işimize çok yarayacak olan bilgilerin paylaşılmasını istediğin bir forum açılmasını istiyorsun.
İninal kart bilgilendirme demenden bunu çıkardım. Mesela İninal kart nereden ve nasıl alınır? Alınabilmesi için ne gibi kriterlere ihtiyaç vardır? Kaç paradır? İçine para atmazsam ne olur? vb.

Bunun yanında bilgilendirme forumu dediğimiz için. Steam cüzdanıma nasıl nakit yükleye bilirim? Steam guard hakkında bilgiler. Oyun iade edebilir miyim? Oyun kodumu nereden kullanabilirim? Hangi ayarları yaparsam bla bla oyununda fps arttırabilirim? Yeni çıkan bla bla oyununu bizce almalısınız çünkü bu ve şunun gibi şeyleri barındırıyor. Discord grubu nasıl kurabilirim? Discord için nasıl bot yapabilirim? Rol yapma oyunlarında nelere dikkat etmelisiniz? FPS (First Person Shooter) oyunlarında dikkat etmeniz gereken şeyler gibi geniş içerikli konular.

Bu tarz bilgilendirici içeriklerin bulunduğu bir forum açılmasını ve bu forumun Bilgilendirme Forumu olmasını arz ediyorsun galiba?
 

Poptoys

Yönetici
Yönetici
9 Aralık 2017
35
0:37
0
oyunpat.com
POPTOYS #9287
Credits
0
Öncelikle önerin için sağol. Dediğin gibi ''Bilgilendirme'' bölümü açabiliriz. Ancak bu kategoride neler paylaşılabileceği hakkında net bir açıklamada bulunmamışsın.

İyi Forumlar