Atabeyi

Mekanın Sahibi
Mekanın Sahibi
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
116:07
0
Credits
750
Hepinize tekrardan merhaba arkadaşlar. Yepyeni bir grafik tasarım konusuyla daha sizlerleyim. Bu konumuzda hazırlamış olduğum çalışmalardan en çok beğendiğim banner çalışmamı sergileyeceğim. Tasarımı bilkentlimühendis kanalına yaptım. Bu kanal Bilkent'te Elektrik Elektronik bölümünde okuyan Kemal KESKİN tarafından açılmış bir kanaldır. Bu kanalda oyun videoları ile karşılaşmanız zor. Çünkü kendisi eğitim hakkında videolar yayınlıyor şuanda. Ama ilerde ne olur, onu bilemem.
Kemal KESKİN'in açtığı ve belli aralıklarda video attığı bilkentlimühendis Youtube kanalına hazırlamış olduğum Banner çalışmasına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

bilkentlimuhendis.png

Peki bu banner çalışması kaç saatimi aldı?
Bu çalışmayı sadece 2 saatte yaptım. Fakat biraz oyalandım. Ondan bu kadar uzun sürdü böyle bir tasarıma göre. Çünkü bir eğitim kanalı olduğu için tasarım konusunda biraz zorlandım. Alanım oyun olduğu için zorlanmam da gayet normal bence. Tasarım bilkentlimuhendis tarafından oldukça beğenildi ve uzun bir süredir kullanılmakta.

Tasarımı hangi programdan yaptım?
Tasarımı Adobe Photoshop CC 2017 kullanarak yaptım. Şuanda Adobe Photoshop CC 2018 kullanmaya başladım, o ayrı.

• Beğen
Tepkiler: ByZiya ve SH4D

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Credits
0
Helal be. Güzel tasarım olmuş, ellerine sağlık.