Bir sonraki Battlefield oyunu mali 2022 çıkacak

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
178
32:15
0
19
Credits
0


Bir sonraki Battlefield oyunu mali 2022 çıkacak

Electronic Arts, bir sonraki Battlefield oyununun 2022 mali yılında çıkacağını açıkladı. Bunun anlamı, yeni Battlefield oyununu 1 Nisan 2021 ve 31 Mart 2022 arasında piyasaya sürülebilir.

COO ve CFO Blake Jorgensen’in EA’nın en son finansal raporlarında belirttiği gibi:

Son on iki ayda rekor canlı hizmet geliri, canlı hizmet net rezervasyonları ve işletme nakit akışı sağladık. Geniş tabanlı iş modelimiz bireysel unvanlara olan bağımlılığımızı azaltır ve oyuncularımıza sürekli yüksek kaliteli eğlence akışı sunarak hissedarlarımıza finansal sonuçlar sunmamızı sağlar. Canlı hizmetlerin 2021 mali yılında büyümeye ve yeni bir Battlefield liderliğindeki 2022 mali yılında büyümeyisürdürmesini bekliyoruz.
Bu nedenle, 2020’de yeni bir Battlefield oyununun olmayacağını sizlere söylememiz mümkün. Tahminimce EA ve DICE, o zamana kadar hem Battlefield 5’i hem de Battlefield 1’i geliştirmeye ve yenilikler yapmaya devam edecek.

Ayrıca bu yeni Battlefield oyununun yeni nesil platformları hedefleyeceğini de varsayabiliriz. Sonuçta, bir sonraki Playstation ve Xbox konsolları 2020 yılının sonlarına doğru çıkacak. Ne yazık ki, EA herhangi bir ek ayrıntı açıklamadı, bu yüzden bu sadece bir tahmin.

Ayrıca EA, Sims 4’ün dünya çapında bugüne kadar 20 milyon eşsiz oyuncuyu aştığını da duyurdu. Aramızda Sims 4 oynayanları görelim?

https://oyunpat.com/bir-sonraki-battlefield-oyunu-mali-2022-cikacak

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.