Black Desert Türkiye & MENA’da son aktarım güncellemesi özel etkinlikler ile birlikte geldi

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
190
32:15
0
20
Credits
0


Black Desert Türkiye & MENA’da son aktarım güncellemesi özel etkinlikler ile birlikte geldi

Uzun zamandır her hafta yeni sınıflar için oyuna dahil olan Aktarım Güncellemeleri artık tamamlanıyor. Black Desert Türkiye&MENA’nın son Aktarım Güncellemesi oyuna geçtiğimiz aylarda eklenen Guardian sınıfı için geliyor. Maceracılar bu gelişmeyi birçok özel etkinlikle kutlayabilecek. Ayrıca, Sevgililer Günü etkinliklerinin ardından oyunda romantik anlar yaşatacak Beyaz Gün etkinliği ise Maceracıları bekliyor! Bu hafta Black Desert Türkiye&MENA oynayanlar birçok özel etkinliğin tadını çıkarabilecek.

Black Desert Türkiye&MENA’da uzun soluklu Aktarım Güncellemesi serisi artık sona ulaştı. Oyuna son eklenen Guardian sınıfı da bugünden itibaren Aktarım yapabilecek. Maceracılar, Aktarım Güncellemesi’nin tamamlanmasına özel çeşitli etkinliklere katılırken oyuna son dahil olan Guardian sınıflarını daha güçlü hale getirebilecekler.

Black Desert evrenine dahil olan son Aktarım Güncellemesi ile Maceracılar, Aktarım Becerilerini öğrenerek Guardian sınıflarına level atlatabilecekler. Maceracılar bir dizi Kara Ruh görevini tamamlayarak Lv. 56 ve üzeri becerilerin kilidini açma şansına erişebilecekler. Lv. 56 ve Lv. 60 arası seviyelere ulaşanlar, ulaştıkları levele bağlı olarak özel ödüller kazanacaklar. 18 Mart tarihine kadar, Maceracıların 180 dakika sürecek Beceri EXP +%300 alabilecekleri av bölgelerinde rastgele Gizemli Şövalye ortaya çıkacak. Bununla birlikte Maceracılar 2 saat sınırlı olacak şekilde Meydan Okuma Ödülleri yoluyla her 30 dakika bir özel eşyalara sahip olabilecekler.

Black Desert Evreninde Özel Etkinlikler Devam Ediyor


Her güncellemesiyle birlikte Maceracılara birçok yeni özel etkinlik sunan Black Desert evrenine bu hafta da birçok özel etkinlik geldi.

Black Desert Türkiye&MENA’ya Sevgililer Günü etkinliğinden sonra, bir diğer romantik etkinlik olan Beyaz Gün etkinliği geldi. 18 Mart tarihine kadar, Maceracılar canavarları yenerek, balıkçılık veya toplama yaparak Tatlı Şeker Kesesi elde edebilecekler. Tatlı Şeker Kesesi, değerli eşyalar ile takas edilebilecek ya da özel bufflar için kullanılabilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

https://oyunpat.com/black-desert-turkiye-menada-son-aktarim-guncellemesi-ozel-etkinlikler-ile-birlikte-geldi

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.