Byilmaz91 Kimdir?

Byilmaz91

Koordinatör
Koordinatör
Seviye 0
Selam! Ben Barboros yılmaz!

Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Bilgisayarlar hakkında pek çok bilgiye sahip ve bildiklerim dışında kendimi bilmediklerimle donatma konusunda çalışmaktayım.

Bu süre zarfında gerek internet siteleri, gerek başka sosyal platformlarda çalışarak, kendi tecrübelerime tecrübe katarak kendimi geliştiriyorum. Temel hedefim, yazılım mühendisi olmak, şu anda lise 3. Sınıf öğrencisiyim, üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise programlama ve bilgisayarlar konusunda kendimi geliştiriyor, ileride olacağımdan daha iyi bir yazılım mühendisi olmak için çok çabalıyorum.

Aynı zamanda şu anda;

• *Bilgisayarlar için Teknik destek
  • *Yazılıma / programlamaya giriş
  • *Donanımsal sorunlar // Yazılımsal sorunlar
  • *İnternet sitesi kurmak ve yönetmek
  • *Temel düzey Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • *Bilgisayar toplama
  • Proje yönetimi
  • Ekip liderliği ve fikir üretme
  • Yazılım Bilimi
  • C# , Java
  • Windows Form Application Creating
Gibi bir çok konuda da bilgi sahibiyim. Sadece bilgisayar ve teknoloji üzerinde çalışmalar yapmıyor, aynı zamanda hayatımda basketbol, yüzme ve Fitness gibi birçok spor dalına vakit ayırıyorum.

Bunların yanı sıra yabancı dillere ve kültürlere büyük merak beslemekteyim, yabancı dizileri kaçırmadan izliyor ve kitap okumaktan eksik kalmıyorum.

Hayatım boyunca karşılaştığım her zorluğu en dibine kadar yaşıyor, daha sonra ise bunlardan kurtulmak için azimle çalışarak günlerimi, haftalarımı hatta ve hatta yıllarımı harcıyorum. Tüm hedeflerim doğrultusunda kendimi geliştirerek, kendime her gün yeni hedefler belirliyor, önüme çıkan her zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyorum.

Hayatımda her zorlandığım zamanda kendime şu sözleri söylüyorum;

“Sakın bırakma, eğer şimdi bırakırsan, başka zaman devam etme şansın olmayabilir!”

Bu şekilde kendimi motive ediyor ve her insanın başarısızlıkları yaşamadan başarılı olamayacağını biliyor, sonuna kadar çabalıyorum, eğer yenilmiş, dibe düşmüş ve
düşünebileceğiniz en zor durumda iseniz, kendinize şu sözleri söyleyin;

“It’s hard to beat someone, who never gives up.”

Yani;

“Asla pes etmeyen birini yenmek çok zordur.”

Ve asla pes etmeyin, işte şimdi sahne sizin!

For English;
Hi! I’m Barbaros yılmaz, i want to be a software engineer when i finish my school, i love Tehcnology and i think i can carry our country forward in the future. One of my goals is to establish a great software company in the future. I’m sure from myself, i can do it!