Call of Duty 2 | Hakkında

Candarys

Be Your Own Hero
Seviye 0
13 Aralık 2017
26
0
0
22
Credits
0Call of Duty 2 Hikaye Modu
Selam, ben Sinan. Call of Duty 2 hakkında konuşacağız. hikaye modundan başlayalım. Tek oyuncu modu silah antrenmanıyla başlar. Oyunda sıradan bir asker, basit silah eğitimi aldıktan sonra bir Rus olarak göreve başlar. Oyunun ilerleyen bölümlerinde İngiliz ve ABD'li olarak farklı haritalarda oyun devam eder. Oyunda amaç, size verilen görevleri yerine getirmektir. ilk bölümlerde en heyecanlı bölüm 2. bölümdür.


Çoklu oyuncu modu
Call of Duty 2 de LAN veya İnternet üzerinden oynama seçenekleri mevcuttur. İnternet üzerinden oynayabilmek için /connect x.x.x.x:28960 şeklinde server ip girmek gerekir. Serverları liste halinde sunan, Theall seeing eye ve X-fire benzeri programlar da bulunmaktadır.


Call of Duty 2 Hakkında
TDM (Takım ölüm maçı): Haritasına göre Alman veya ABD askerlerinden 2 takım oluşturuluyor. Almanlar her haritada oluyor fakat haritasına göre İngiliz veya Rus askeri de olunabiliyor. Bu iki takım belirlenen süre veya skora erişene kadar çarpışmaya devam ediyor. En çok düşmanı öldüren takım kazanıyor.

SD (Ara ve yok Et): Düşmanın bölgesinde bulunan ve daha önceden belirlenen, pusulada yıldız işareti ile görünen araca bomba yerleştirmeye veya bulunulan takıma göre yerleştirmeye çalışarak zamana karşı yarışılıyor. Oyuncu, gerekli sürede Almanları temizleyemez veya bombayı kuramazsa kaybediyor.

DM (Ölüm modu): Oyuncunun önüne kim gelirse öldürdüğü bu oyunda en çok skoru yapan birinci oluyor.

Call of Duty Satın al: Tıkla
Görüşmek Üzere!
 
Son düzenleme: