Call of Duty: WWII'nin İlk Harita Paketi, The Resistance, Artık PS4'te Yayında

Arhan

Seviye 0
Seviye 0
9 Aralık 2017
7
0:56
0
İstanbul, Türkiye
Arhan#8229
Credits
0

Call of Duty: WWII'nin ilave yeni harita paketi ile oyun paketleri bugün genişliyor. Paketin adı The Resistance, şuanlık sadece PS4'te yayında. Xbox One, PC oyuncuları maalesef beklemek zorunda.

Paket bizlere üç normal çok oyunculu harita ile geliyor, haritalar; Valkyrie, Anthropoid, and Occupation olarak adlandırılıyor.
Ayrıca, Operasyon Intercept adlı yeni bir Savaş modu haritası bulunuyor, direniş savaşçılarını kurtarmak ve kaçmak için bir tarafı da gerekiyor. Son olarak paket, yeni bir Nazi Zombi modu The Darkest Shore ile geliyor.

Biz daha The Resistance'ın PC'de veya Xbox'da yayınlanacağını bilmiyoruz, ancak bu platformlar Sony'nin Activision'ı nedeninden dolayı zaman ayarlı münhasırlık anlaşması sayesinde Call of Duty DLC için yaklaşık bir ay kadar beklemek zorunda kalıyor. Biz paketin size ne kadara patlayacağını biliyoruz: $15 / £11.59 / AU $20.45; Call of Duty: WWII's Sezon Geçişi'ni içeren ise $50 / £40 / AU $65 gibi bir ücret gerekecek.

Genişleme çalışmalarının başlamasından önce, yeni sınırlı zaman içinde Call of Duty: İkinci Dünya Savaşı eventi herkes için başladı. The Resistance olarak adlandırılan paket ise 27 Şubat'a kadar ücretsiz olarak size sunuluyor. Oyuna yeni silahlar, araç gereçler, zırhlar ve yeni Division ekliyor.
 
Son düzenleme: