Car Mechanic Simulator 2018, Kısa Bir Süreliğine %55 İndirimde

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
168
32:15
0
19
Deneyim Puanı
945


Car Mechanic Simulator 2018, Kısa Bir Süreliğine %55 İndirimde

Özellikle araba oyunlarını seven oyunseverler için vazgeçilmez olan Car Mechanic Simulator, bugün itibariyle %55 indirime girdi. Normal Steam fiyatı 31₺ olan oyun, 1 günlük getirilen indirim ile birlikte 14₺ oldu.

Ama bu indirim ne yazık ki yalnızca 1 gün boyunca sürecek. Yani bu oyunu indirimli fiyatı üzerinden satın alabilmeniz için yalnızca 1 gününüz var.

Car Mechanic Simulator 2019


Oyunun amacı oldukça basit. Size ait olan bir tamirhaneye gelen araçların sorunlarını çözüyor, onları en iyi duruma getiriyor ve test sürüşü yapabiliyorsunuz. Tabii ki yaptığınız işler ile kendinizi büyütüp, garajınızı genişletebiliyorsunuz, tamir aletlerinizi geliştirebiliyor ve daha fazla araç tamir etmeye başlıyorsunuz. Özellikle araba ve mekanik oyunlarını seven oyuncuları bir arada toplayarak, zevki doruklarda yaşayabiliyorsunuz.

En güzel yanı ise oyunun sonunun olmadığı. Yani ne kadar araba tamir ederseniz edin, sürekli yeni araçlar geliyor ve onları tamir edip, test sürüşü yapabiliyorsunuz. Diğer simülasyon oyunlarını baz aldığımızda gayet gerçekçi kaplamalara sahip ve sizi gerçek bir mekanik ustası gibi gösterecek fiziğe sahip.

Oyunu satın alıp, deneyimlemenizi öneriyoruz. Özellikle araba ve simülasyon oyunlarını seven oyuncular için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz kalitede bir simülasyon oyunu diyebiliriz.

Oyunu indirimli fiyatı ile Steam satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

https://oyunpat.com/car-mechanic-simulator-kisa-bir-sureligine-p-indirimde

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.