ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
oyunpat.png
Merhabalar,

Merhaba oyunpatlar, konuma hoş geldiniz! Bugün ofisimizdeki konu Counter Strike: Global Offensive oyunu. Konuya geçmeden önce hatırlatalım, sıcak çikolatanızı veya çayınızı yanınızda bulundurmayı unutmayın. Hazır kar havasının hissedilmesiyle beraber bir oyunpat konusu ve sıcak bir çikolatadan daha iyi bir ikili yoktur. Konunun devamına bakmayı unutma!

w25wUMT-1.png


Arctic Warfare Police (AWP)

Büyük bir efsane ile başlayalım listemize. Yani AWP'ye, başka bir değişle ise Sniper diyelim. Çift yakınlaştırmalı dürbünlü AWP, aynı zamanda 12,77mm kalibreli aktif mermileri ile rakiplerinize, düşmanlarınıza tek atabilecek bir güce sahip olduğundan teklik bir acı verir. Çelik yeleği olmayan arkadaşlarımız için kötü haber bu, arka arkaya dizilmiş düşmanlarınızı tek seferde öldürebilmeniz doğru vuruşunuz ile mümkün! Bu silahı genellikle Camperlar yani Pusucular dediğimiz usta nişancılar kullanır. Bu öyle bir şey ki, ateş ettiğinizde çıkardığı ses için bile kullanırsınız!

AK-47-BALANCE.png


AK-47 (Otomatik Kalaşnikov Model 47)

Uygun fiyatının sizi yanıltmasına asla izin vermeyin. Aslında oyunun en tecrübe gerektiren, en kullanımı zor silah AK-47 diyebiliriz. Hiçbir dürbünü olmamasına rağmen uzak menzildeki düşmanına bile tek atabilirsin bu silahla. Genellikle AK-47'den uzak olan oyuncular, bu silahı düşmanından aldığında, genellikle düşmanını taramaya başlarlar. Fakat, AK-47 ustaları tek tek sıkar. Bu yüzden hem daha sabit hem de daha düzgün vuruşlar yaparsın. Kısaca özet geçersek Counter Strike tarihinin vazgeçilmez silahıdır.


DEAGLE_RENDER_001.png


Deagle (The Desert Eagle)

3 yaşındaki kardeşimin bile bildiği kısacası herkesin bildiği Counter Strike 1.6 dönemlerinde çok kullanıldı. Tabanca olmasına rağmen uzak menzildeki düşmanlarınıza bile tek atabilen bu silah bu özelliğiyle çok ünlüdür. Deagle'ı kullanırken çok sakin olmalısınız ve tek tek atış yapmalısınız. İnternette Deagle ile ilgili bir sürü şov bulabilirsiniz.


İyi forumlar,
Oyunpat'ın değerli üyeleri​
 
Tepkiler: SH4D ve DIO

DIO

Seviye 0
Seviye 0
12 Aralık 2017
26
0
0
21
Bursa/İnegöl
Deneyim Puanı
0
Çok affedersin :D Karışmadan duramadım yerimde :D Camperlar pusucular değildir. Camper dediğimiz mahlukatlar spawnın önünde seni doğar doğmaz indiren ve oyununu zehir eden kişilere denilir :D Kısaca spawnın önünde iyi pozisyon alıp kamp misali oraya kurulurlar ve çıkanı indirirler. Ve kimi oyun sunucularında bunu yapmak yasaktır :D

AK-47 ile güzelce bir yerde çömelip pozisyon aldığın zaman bir adamı en fazla 4 mermi isabet ettirerek öldürebiliyorsun. Ben genelde kevlar + zırh ile 2 mermiye ölen bir oyuncuyum :D Çok uyuz ediyor beni AK-47 :D