Deadpool - Türkçe Yama

Akhilleus

Seviye 0
Seviye 0
22 Şubat 2019
10
8:36
0
16
Deneyim Puanı
87
1419

1420

Deadpool, ününü yaptığı mizah ve 4. Duvarı kırması ile tanınmış bir süper-kahraman/kötü; Bizce kahraman ama o kendisine kötü diyor, tercih meselesi sonuçta. Mizahın bu kadar önemli olduğu bir oyunda ise İngilizcesi iyi olanlar bile anadil seviyesinde olmadığı için bazı esprileri kaçırabiliyor. Fakat yapılan dil yaması ile neredeyse her cümleyi anlayabilirsiniz!

Türkçe yama Türkçe-Çeviri ve HE Software tarafından yapılmıştır. Kurulum talimatları için aşağıdaki yönlendirmeleri izleyin:
İndirdiğiniz DDPL-TR-V1_3 isimli RaR'ın içindeki DDPL-TR-V1_3.exe isimli dosyayı çalıştırın, açılan yönergeleri izleyin. Daha sonra oyunun kurulu olduğu dizini seçin. Sonrasında ise Türkçe Deadpool'un keyfini çıkarın!
1421

İNDİR

İNDİR (alternatif)

Tepkiler: hsynpng

hsynpng

Seviye 0
Seviye 0
3 Şubat 2019
47
19:25
0
Deneyim Puanı
208
Türkçe yama kullanırdım fakat oyunu orjinal bir şekilde oynamak daha hoş oluyor fakat dediğin gibi ingilizcesi pek iyi olmayanlar anlayamıyor ama ben orjinal bir şekilde oynamanızı tavsiye ederim konun bana olmasada bir çok kişiye yararlı olacağını düşünüyorum eline sağlık

Akhilleus

Seviye 0
Seviye 0
22 Şubat 2019
10
8:36
0
16
Deneyim Puanı
87
Türkçe yama kullanırdım fakat oyunu orjinal bir şekilde oynamak daha hoş oluyor fakat dediğin gibi ingilizcesi pek iyi olmayanlar anlayamıyor ama ben orjinal bir şekilde oynamanızı tavsiye ederim konun bana olmasada bir çok kişiye yararlı olacağını düşünüyorum eline sağlık
Teşekkürler! ^^