Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
93:57
0
Deneyim Puanı
999,555

Herkese tekrardan merhaba!
Oyunpat Forum Rehberi kategorisinde bir diğer konumuzla daha tekrardan merhabalar efendim. Bir önceki Onaylı Tik Nedir? konumuzda forumumuzda nadir bulunan onaylı tik hakkında konuştuk, akıllardaki soruları cevapladık. Yani en azından ben cevapladığımı düşünüyorum. Aklınızda bir soru kaldıysa veyahut bir görüşünüz varsa bunları yorum atarak belirtebilirsiniz. Her neyse. Bu konumuzda ise forumda @ByNoGame , @foxngame hesaplarında bulunan doğrulanmış hesap hakkında bilgi vereceğim.

Bu doğrulanmış hesaplara sahip olan iki kullanıcı da sponsorumuz, yani e-pin ve oyun satışı yapan sitelerin hesapları. Forumda çok kısa bir süre içerisinde yepyeni bir Ticaret bölümü eklenecek ve bu bölümde çeşitli kurallar adı altında satışa izin verilecek. Peki satış yapmak için bir rank vesaire olacak mı? Hayır, satış yapabilmek için doğrulanmış hesap olmanız gerekecek. Ticaret bölümü açıldığı zaman forumda Doğrulanmış Hesap nasıl alınır şeklinde bir konu açacak olup madde madde bu işareti nasıl alacağınızı anlatacağım. Ticaret bölümü gelene kadar çok fazla soru geliyordu bu doğrulanmış hesaba dair. Bu yüzden böyle bir konu açma gereği duydum. Lafın kısası bu doğrulanmış hesaplar, kullanıcıların tüm bilgilerini bizlerle paylaşıp, doğrulanma almış hesaplardır.

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Ticaret bölümünün eklenmesini bekliyoruz. Oyunpat daha çok değişecek!

MFG

Seviye 0
Seviye 0
24 Aralık 2017
70
0
0
18
Deneyim Puanı
0
Sağolasın bilmiyordum, merak ediyordum öğrenmiş oldum.