Dota 2 Hakkında

Kyalun

QuaBlocks Sahibi - Mimar
Seviye 0
9 Aralık 2017
45
0
0
15
Denizli
Deneyim Puanı
0


Dünya'da En Çok Oynanan Oyunlardan Birisi
Her gün, her saat, her dakika dünya çapındaki milyonlarca oyuncu yüzden fazla Dota kahramanınmızdan sadece birisi ile savaşa giriyor ve kıran kırana mücadele veriyor. İster oyunlarının 10. saati isterse 1000. saati olsun her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır. Düzenli güncellemeler ile oynanış, özellikler ve kahramanların devamlı evrilmesiyle Dota 2 gerçekten de kendi kendine hayat buluyor. Dota 2'nin bu özelliği bizleri çok mutlu etti, her defasında yepyeni bir keşif tarzında olması oyunculara keyif veriyor.


Tek Savaş Alanı. Sonsuz Olasılık
Kahramanımız, yetenekli ve güçlü eşyaların çeşitliliğine gelince Dota sonsuz bir liste sunar. Bu özellik bizlerin oyuna bağlanmamıza, oyunu sevmemize, oyuna daha da bir yenilik katmasını sağlıyor. Herhangi iki oyun asla aynı olmaz, bu yüzden hep yeni savaşlara hazır olmanız gerektirmektedir. Herhangi bir kahramanımız pek çok rolü oynayabilir ve her oyun ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli eşyaları bulabilir. Dota, oyunun nasıl oynanacağına dair sınırlamalar getirmez, kendi oynanış tarzınızı bulmak için size imkân tanır. Siz de bu oyunu deneyerek eğlencenize eğlence katabilir, keyifle oyun oynayabilirsiniz...

Bütün Kahramanlar Ücretsizdir
Rekabetçi denge Dota'nın en değerli özelliklerinden birisidir. Herkesin aynı adil ortamda oynadığını da garanti etmekte. Bu yüzden oyunda kötü tartışmalar pek yok, 'Paran varsa kralsın' olayı da yok, bu oyuncuların çok istemekte olduğu bir şey. Oyunun çekirdek içeriği, tıpkı geniş kahraman havuzunda olduğu gibi bütün oyunculara açıktır. Hayranlar kahramanlar için kozmetik eşyalar ve oynadıkları dünyayı genişleten eğlenceli eklentiler alabilirler; ancak oynamanız için gerekli olan her şey ilk maçınızdan önce zaten oyunda bulunmaktadır.


Arkadaşlarınızı Getirin ve Parti Kurun
Dota derin bir oyundur ve devamlı olarak gelişmektedir. Ancak katılmak için hiçbir zaman geç değildir. Botlara karşı eşli oyun oynayarak işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenin. Kahraman deneme modunda yeteneklerinizi geliştirin. Her oyun doğru oyuncular ile maç yapmanızı sağlayan, davranış ve yetenek bazlı eşleştirme sistemine atılın.


Dota 2 Oyunu şu anda Steam'de ücretsiz arkadaşlar! Bu fırsatı kaçırmamak için hemen BURAYA tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirebilir, doyasıya oynayabilirsiniz. İyi oyunlar oyunpatlar!
 

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
Ne yalan söyleyeyim hiç Dota 2 oynamadım ve görmedim. Merakımdan biraz okudum, güzel konu. İyi forumlar. :)
 
Tepkiler: Kyalun