Duygusal Bir Savaş Oyunu - Valiant Hearts: The Great War Nedir?

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
85:06
0
Deneyim Puanı
84
oyunpat.png

612135.jpg

Savaş bir aileyi nasıl yıkar?

Sanırsam son zamanlarda çok savaşla ilgili oyun tanıttım sizlere ama elimden ne gelebilir? İnsanların durup bilmeyen istekleri sebebiyle sürekli savaş açıp, kapaması ve savaşa götürecek hamlelerde bulunması gerçekten tüm insanların sabrını taşırmaya başladı.

Bu konumda sizlere 25 Haziran 2014 tarihinde piyasaya sürülen ve şaşırtıcı şekilde Ubisoft tarafından geliştirilen Valiant Hearts: The Great War, her şeyiyle çok etkileyici bir oyun. Savaşın bir aileyi nasıl yıkabileceğini, bir anda hayatınıza giren ve sonradan dost diyeceğiniz insanları nasıl kaybettirdiğini gösteren ve duygusallığı ön planda tutan Valiant Hearts: The Great War'a biraz daha yakından bakalım mı?

Gösteri başlıyor!

1920x1080.jpg

Valiant Hearts: The Great War, türü Macera olarak belirlenmiş bir oyun olsa dahi oynanış tamamen bulmacalardan ibaret. Oyunda karşınıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyor, tanklardan kaçmaya çalışıyor, insanları kurtarıyor ve hikayeyi izliyorsunuz. Evet, oynanış bundan ibaret.

"Ben bulmaca oyunu sevme peh!" diye düşünmeyin. Ben de öyle düşünüyordum fakat sevdiğim ilk bulmaca oyunu oldu. Hatta çok abartmış olabilirim ki oyunun şarkılarını MP3 çalarıma atar ve yatarken dinlerdim. Hala da MP3 çalarımda duruyor...

666381.jpg

Abartmıyorum... hayatımda gördüğüm en etkileyici hikayelerden birinne sahip Valiant Hearts. Ve grafikleri de çok tatlı. Karikatürize edilmiş grafikler, bu oyunun etkileyici olmasında büyük pay sahibi. O ambiyansı vermeyi başarabilmesinde grafiklerin yeri büyüktür...

Beğendiniz mi? O zaman Steam Kış İndirimleri bitmeden hemen alın derim. Oyunun Steam adresine buradan ulaşabilirsiniz. Tam %50 indirim mevcut. Kaçırmayın derim!

Varlığınızı hissettirin...
İyi forumlar.