Dying Light sahipleri Bad Blood DLC’sini ücretsiz olarak edinebilir

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
178
32:15
0
19
Credits
0


Dying Light sahipleri Bad Blood DLC’sini ücretsiz olarak edinebilir

Techland, Dying Light: Bad Blood’ın artık Dying Light’ın tüm sahiplerine ücretsiz olarak sunulduğunu açıkladı. Yani, eğer Dying Light oyununa sahipseniz, sistem size ücretsiz bir Dying Light: Bad Blood Steam kodu verecek.

Dying Light: Bad Blood, oyuna battle royale türünü ekleyen yeni bir çevrimiçi DLC. Bu rekabetçi çok oyunculu oyun, Dying Light’ın ikonik oyununun çekirdeğini korurken PvP ve PvE aksiyonunu yaratıcı bir şekilde harmanlıyor.

Dying Light: Bad Blood’da oyuncular zombi istila edilmiş bir alana girecek ve hayatta kalan tek kişi olmak için 12 oyuncudan biri olarak yarışacaklar. Alternatif olarak, oyuncular bir takım oluşturabilir ve hayatta kalmak için birlikte savaşabilirler. Oyuncular silahları toplayabilir ve seviye atlamak için zombileri avlayabilirler.

Oyunu talep etmek için docket sitesini ziyaret edin, hesabınıza giriş yapın ve Steam / PS4 / Microsoft hesaplarından birini bağlayın. Ardından site size otomatik olarak Dying Light: Bad Blood DLC’sini edinebilmeniz için bir kod verecek. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’ı takipte kalın.

Herkese iyi eğlenceler!

https://oyunpat.com/dying-light-sahipleri-bad-blood-dlcsini-ucretsiz-olarak-edinebilir

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.