Efsane Ol Kariyer Modu Nedir?

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
19
Deneyim Puanı
0pes2018_beckham_01.jpg


Sadece sırf bu modun verdiği zevki tadabilmek için oyunu oynayanlar mıdır? Bence vardır. Bu modun yer aldığı oyunu daha iyi tanımak için buraya tıklayın.

Neredeyse gerçek şartlarda ne varsa Efsane Ol modunu oynarken de görebileceğiniz bir oyun modu. Kariyerinize adından da anlaşılacağı gibi futbolcu olarak başlıyorsunuz, modu oynamak için size 2 seçenek sunuyor ya kendi oyuncunuzu oluşturacaksınız ya da mevcut bir oyuncuyu seçerek kariyerinize "Merhaba!" diyeceksiniz.

pro-evolution-soccer-2018_6kw47cuyaqgz1naut9jonfoay.jpg


Eğer kendi oyuncunuzu oluşturduysanız, bir lig seçmeniz gerekiyor ve belirli bir takımda başlıyorsunuz ancak güven seviyeniz biraz düşük olacak ya da mevcut bir oyuncuyu seçtiyseniz güven seviyeniz ortalarda olacaktır. Güven seviyesi sizin ilk on bir kadrosuna girme seviyesidir, ne kadar iyi olursa o kadar her maça ilk on birde başlarsınız. Bir de kondisyon vardır, bu da sizin oynayış performansınıza göre ok halinde gözükür. Transfer dönemi geldiği zaman bazı takımlardan transfer istekler gelir ya da transfer olmak istediğiniz bir takıma transfer talebinde bulunabilirsiniz. Her maç sonunda, saha içerisinde sergilediğiniz performans,asist ve gol tablo halinde gözükür, sonrasın da takımınızın lig sıralamasını görürsünüz. Bulunduğunuz mevkide ne kadar iyi oynanış gösterirseniz ve mücadele verirseniz oyunun zevkini ancak böyle hissedebilirsiniz.

pes2018_bra-coutinho-001.jpg
 
Tepkiler: Wolf ve 'Lion'

Poptoys

Seviye 0
Seviye 0
9 Aralık 2017
35
0:03
0
oyunpat.com
POPTOYS #9287
Deneyim Puanı
1
Kendimi bildiğimden itibaren PES, FİFA gibi oyunlara hiç alışamadım. Ne zaman görsem oyundan bir kez daha soğurum. Bu arada konu için ellerine sağlık.
 
Tepkiler: Zera