En İyi 3 PlayerUnknown's Battlegrounds Benzeri Mobil Oyun!

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
.png

Bilgisayarı kaldırmayanlar için harika bir fırsat!

Mobildekilerin tadı bir başka!

Battle Royale çılgınlığı mobilde de devam ediyor. Mobilde birçok Battle Royale oyunu çıktı, çıkmaya devam ediyor. Bizde sizin için aralarından eleme yaptık ve 3 tanesini seçtik. Bakalım beğenecek misiniz?


1. Rules of Survival


how-to-add-friends-requests-rules-of-survival.jpg

Mobilde Battle Royale oyunu denince akla ilk gelenlerden. NetEase Games tarafından geliştirilen Rules of Survival, listemizde ilk sıraya yerleşti. Yeterli derecede grafikleri, verdiği keyif ve daha birçok etken sebebiyle en çok beğenilen Battle Royale oyunları arasında. Ayrıca bilgisayar sürümüyle birlikte artık bilgisayardan da oynanabiliyor. PUBG veya Fortnite oynayamayanlar için harika bir fırsat!


2. Bullet Strike Battlegrounds


Art9_1920x1080_Web.jpg

Rules of Survival'a göre grafikleri bir tık daha iyi gibi olsa dahi, animasyon bakımından bizce Rules of Survival'ın gerisinde kaldı. Daha ne kadar yenilik getireceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Bizce daha çok gelişir bu oyun.


3. Free-Fire Battlegrounds


Oyunun tam düzgün bir resmi olmadığı için video koymayı uygun bulduk. Karakter modellemeleri diğer iki oyuna göre daha iyi olsa dahi en iyi grafiklerde bile diğer iki oyunun gerisinde kaldığı için son sıramızda yer buluyor Free-Fire Battlegrounds...

Evet, listemizin sonuna geldik. Sizin de sevdiğiniz mobilde oynanan Battle Royale oyunu varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Görüşürüz!
 
  • Beğen
Tepkiler: Anathory