ETS 2 - %100 Bitirilmiş Kayıt Dosyası

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Credits
0
Hepinize Merhaba!
Bugün sizlerle Euro Truck Simulator 2'nin %100 bitirilmiş kayıt (save) dosyası tanıyoruz, dilerseniz konuya geçelim, elinize köpüklü kahvenizi alın ve okumaya başlayın!İsterseniz önce oyunumuzu tanıyalım...

Euro Truck Simulator 2, 19 Ekim 2012’de SCS Software firması tarafında yayımlanmış bir kamyon oyunudur. Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault gibi markaların lisanslı otomobillerini bünyesinde barındıran Euro Truck Simulator 2, bir adet Mercedes Majestik otomobilini de lisanssız olarak oyun kapsamına dahil etmiştir.

Piyasada birçok kamyon ve tır simülasyon oyunu bulunmasına rağmen ETS aralarında en çok sevilenlerdendir. Bu nedenledir ki firma yetkilileri oyunculara yepyeni bir Euro Truck deneyimi yaşatabilmek için oyunun ikincisini hazırlamışlar. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde özelleştirmeler yaparak kamyon ve tırlarınız da performans artışı sağlayabilirsiniz.

(bitirilmiş oyun görseli)


Şimdiyse dosyamızı tanıyalım...

Bu kayıt dosyası ile ETS 2'de çok fazla uğraş vermeden şirketinizi büyütüp aracınızı hazır bir şekilde teslim alabilirsiniz. Bazı kayıt dosyalarında DLC (oyun versiyonu) sorunları olabiliyor. Ancak bu kayıt dosyası ile versiyon sorunu yaşamıyorsunuz, oyununuza atıp hiç bir uğraş gerektirmeden direk oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Kayıt dosyasında hem bitirilmiş oyun ve yanında sınırsız para bulunuyor. Oyundan fazla zevk alamayanlar için bu yamayı önerebilirim.

Kayıt dosyasını oyuna nasıl ekleyeceğim?

İndirdiğiniz dosyayı klasöre çıkartın, çıkan dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Profiles klasörüne içerisine atın, oyununuza girin profil ekranı geldiğinde eklediğiniz profili seçip oyunun keyfine bakabilirsiniz. Şu an aralarında en iyi kayıt dosyası olarak görülüyor.

Umarım size faydası olmuştur, iyi forumlar dilerim!

 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Wolf