Euro Truck Simulator 2 | Para, Hasarsızlık, Seviye Modu (Steam)

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
95
0:53
0
@emrenos
hazretinos#2003
Credits
0

Euro Truck Simulator 2'de kolayca para, çarptığında hasar almama ve bir anda seviye yükseltmek ister misin? Eğer istersen bu mod tam senlik!

Benim kullandığım ve oldukça fazlasıyla işime yarayan modu sadece oyunu orijinal olanlar kullanabilir. Sebebi ise; Steam platformunun Atölye bölümünde yayımlanmış olduğu için. Ama üzülmeyin ki "para hilesi" adı altında birçok yöntem var. Onları da deneyebilirsiniz.Bu mod sayesinde; teslimat başı 1 milyon €'dan fazla para veriyor, dorseli bile olsanız bir yerlere çarpınca hasar kaydı olmuyor, bitirilen teslimat başı milyonlarca XP veriyor ve seviyenizi yükseltiyor. Bu kadarda değil! Garajlar bedava, işçi alımları bedava, trafik cezaları yok, hizmet bedelleri yok. Bol bol paranız oluyor. İstemediğiniz kadar fazla oluyor ama ne yapalım mod yapımcısı böyle yapmış.

Steam verilerine göre; modun dosya boyutu 0.068 MB, çıkış tarihi 15 Ağustos 2017 ve indirilme sayısı 15 binden fazla. Ayrıca çoklu oyunculu da Euro Truck Simulator 2 oynuyor iseniz mod bazen çalışabilir, bazen ise çalışmayabilir. Ama tek oyunculu da kazandığınız para hesabınızda kalır ve çoklu oyuncuya girdiğinizde paranız eksilmez.

Para, Hasarsızlık, Seviye Modunu indirmek için Steam Atölyesine gidebilirsiniz. Eğer Atölye kısmından modun nasıl yüklendiğini bilmiyor iseniz Nasıl Mod Yüklenir? konusuna bakabilirsiniz. Ancak rehber konusunda, "Steam Üzerinden Mod Yükleme" kısmına bakınız.
 
Son düzenleme:

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Credits
0
Yazmış olduğun konu için teşekkür ederim. Gayet güzel bir yazı olmuş.