Far Cry 3: Blood Dragon Yapımcısı, son projesi iptal olunca Ubisoft'tan ayrıldı

YODΛ

Seviye 0
Seviye 0
25 Mart 2018
32
0
0
Credits
0

Daha önce Far Cry, Assassin's Creed, Splinter Cell gibi oyunlarda emeği geçen ve 12 yıldır Ubisoft'ta çalışan Dean Evans son projesi iptal olunca Ubisoft'tan ayrıldı.

''Karımla ayrıldım ve hemen ardından üzerinde çalıştığım proje iptal edildi. Bu bir tesadüf mü yoksa yabancı bir ülkeye taşınmak için fırsat mı? Diye kendime sormaya başladım.''

Ubisoft'u iyi şartlarda bıraktığını da belirten Dean Evans gelecekte daha fazla risk almak istediğini belirtti.

''Bir çok insan AAA oyun işinden ve risk almamamdan şikayet ediyordu. Eğer ileriye doğru hareket edipte
herhangi bir risk almamış olsaydım bu ikiyüzlülük olurdu.''

“Ben gelecekte yaratıcıların yaptığı oyun değil, sanal dünyalar yarattığımız, oyunculara araçlar ve sistemler ürettiğimiz ve sonsuz miktarda oyun yapacağımıza inanıyorum. Sadece oynamak için değil, içinde bulunmak için oyunculara yer açacağız. Bunu göreceksiniz 10 yıl içinde dijital varoluş, sanal varlığınız kadar önemli olacak.”

Yaptığı açıklamalara göre Sanal Gerçeklik üzerinde çalışmak istiyor gibi duruyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: extrme_sports

extrme_sports

Seviye 0
Seviye 0
25 Mart 2018
80
2:27
0
Ankara
Σ#8271
Credits
0
Blood Dragon gerçekten çok güzeldi. Tekrar tekrar, orijinal, korsan bütün sürümlerini bitirdim. En az 4-5 defa. Herkese öneririm.