Fortnite 2.54 (11.40.2) Güncelleme Notları

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
178
32:15
0
19
Credits
0


Fortnite 2.54 (11.40.2) Güncelleme Notları

Fortnite, 2.54 (11.40.2) güncellemesini bugün itibariyle getirdi. Bilgisayardan, PlayStation 4’ten, Xbox’tan ve Nintendo Switch’ten yeni güncellemeyi artık indirebilirsiniz. 2.54 (11.40.2) güncellemesi ile yaşanan birkaç hatanın çözüldüğünü göreceksiniz. Bu yamanın boyutu ise 1 GB olup, kullandığınız platforma göre boyutu değişiklik gösterebilir.Fortnite sunucularında bazı inişler ve çıkışlar olabilir ve bunları düzeltmek için bakım çalışmaları yapılır. Yapılan çalışmaları, duyuruları, yeni etkinlikleri öğrenmek istiyorsanız Fortnite’ın resmi Instagram hesabını takip edebilirsiniz.Fortnite; keşfetmek için zengin bir kum havuzu dünyasına taşıyan, 4 adet takım arkadaşı ile sınırsız görevleri tamamlayabileceğiniz bir oyun. Minecraft ve Raft oyunlarının karışımı diyebileceğimiz oyunun temeli verilen görevlerdeki kaynakları toplamak ve yine görevlerde söylenen yapıyı inşa etmekten oluşuyor. Aşağıda Fortnite Update 2.54 (11.40.2) ile ilgili bazı önemli yama notları bulacaksınız.

Fortnite


Genel

  • Goalbound Set kıyafetlerinin önü yerine arkasına numara eklendi.

Sosyal menüde Arkadaşlar’ı kaydırma/seçme de yaşanan sorun, ileride yayımlanan güncellemede çözülecektir.

Battle Royale

  • Ziplines, yaşanan sorun nedeniyle geçiçi olarak devredışı bırakıldı.
  • Düz aşağı bakarken yapıları düzenleyemeyeceksiniz.

Kazma’ya geçmeye çalışırken DBNO takım arkadaşlarını alma ile ilgili sorun ileride düzeltilecektir.

Creative

  • Parçaçıklar ve İşaretçiler artık özelleştirilemez/etkileşime giremez.
  • Bazı özellikli Adalar’ın oyun içi açıklamaları eklendi.

Yukarıda Fortnite’ın 2.54 (11.40.2) yama notlarının tam listesini bulacaksınız. Fortnite Battle Royale of Epic Games’in şu anda PlayStation 4, Xbox One, PC ve mobil cihazlarda kullanılabildiğini hatırlatırım.

https://oyunpat.com/fortnite-254-11402-guncelleme-notlari

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.