Forum hakkındaki önerilerim

extrme_sports

Seviye 0
Seviye 0
25 Mart 2018
80
2:27
0
Ankara
Σ#8271
Credits
0
1-) Forumun altyapısı kesinlikle Xenforo yerine Invision Community'e geçmeli. Arada birçok farklar mevcut.
2-) Üye olunca otomatik mesaj geliyor. Bir yetkili tarafından. Bu yetkilinin profilinde kendi forum linki var. Adam buradan ayrılmış farklı bir forum açmış. Bu tür forum linkleri silinmeli.
3-) Sitenin normalinde https var fakat foruma gelince http oluyor. Forum'a da https eklenmeli. Farklar olursa düzelsin diye redirect yapılabilir.
4-) Çeşitli sosyal platformlarda reklamlar, çekilişler, davetler yapılabilir. [TEK TÜRKLER İÇİN DEĞİL!!!!]
5-) Yandaki son konu iletileri bölümünü daha detaylı, daha fazla konu iletisi gösterilecek şekilde ayarlanabilir.
6-) Düzenleme linki yukarıda olabilir.
7-) Başka forumlardaki gibi konu başladığından sonraki ileti hariç flood yapıldıysa otomatik iletileri birleştiren bir sistem eklenebilir.
8-) Alt taraftaki bulunan TWİTTER, LİNKEDIN, REDDİT, EMAİL gibi butonların isimleri düzgün yazılabilir. (İngilizcede İ olmaz I olur !...)
9-) Yukarıdaki veya konudaki düzenleme tarihleri, konu başlangıç tarihleri ve ileti yazış tarihleri Türkçe'ye çevrilebilir. 15h Yerine 15S veya 15 Saat önce gibi....
10-) Düzenleme bölümü daha geniş olabilir.
11-) Emojiler (Çıkartmalar, İfâdeler) butonuna basınca gözükmüyor hiçbir şey. Bunu da düzeltirseniz iyi olur.
12-) Konulardaki 35 resim sınırı 100'e yükseltilmeli.
13-) Oyunlar genel bölümünün ismini Genel olarak değiştirebilirsiniz. Sonuçta oyun dışında da içerikler olabilir. Bu illa cracked [KORSAN] yazılım torrent falan anlamında söylemiyorum Video-Müzik olur mesâla.
14-) Spoiler butonu kullanıldığı hâlde site yüklemeleri biraz yavaş. Çerez (cache plugin) eklentisi kullanabilirsiniz veya kullanıyorsanız ayarlarını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Zira spoiler butonu kullanıldığı hâlde sayfanın tamamını indiriyor.
15-) Ayrıca her üye için sosyal medya linki koyma alanları olabilir. [Steam, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Facebook]
16-) Arşiv bölümünün adı Çöp Kutusu olarak değiştirilebilir.
17-) Media ekleme limiti sınırsız yapılmalı. (Youtube falan için)
18-) Forumda çevrimiçi üyeler yazan yerde açık bir buton var ona aslında çevirimiçi üyeleri görme kapatma özelliği getirilebilir.
19-) Teşekkür et butonu getirilebilir.
 
Son düzenleme: