Forumu Bırakıyorum.

FurdiePascia

Seviye 0
Seviye 0
10 Aralık 2017
9
0
0
19
Credits
0
Oh. Bu ilk forum bırakma konusu.

Öncelikle merhaba. Forum açıldığında buranın samimi bir ortam olabileceğini düşünerek oldukça heyecanlandım.

Ancak bir gün içerisinde sadece boş içerik paylaşımı ve birkaç ilgimi çekmeyen oyun haberi paylaşılacağını anladım.

Zaten reklam yapma amacıyla yapılmış gibi. Grup sistemi bile gelmiyor. Bunun ortaklaşa samimiyetsiz konuların açılacağının bir göstergesi olarak görüyorum.

Bu forumun bir sorunu değil. Forum var olan onlarca foruma özenip bu tarz bir seçim yapmiş. Belki seven çoktur. Ama ben bu tarz içi boş forumları sevmiyorum.

Kendinize iyi bakın.

Atabeyi

Mekanın Sahibi
Mekanın Sahibi
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
116:07
0
Credits
750
Forum oyunculara yönelik bir forum. Grup sistemi isteğini, diğer yönetici arkadaşımız farklı bir şekilde cevaplamış ve ben olması gerektiği gibi yanıtladım. Forumu bırakmakta özgürsün fakat bu kadar kısa sürede forum ekibinden bu kadar şikayetçi olman biraz saçma. Yeni kurulan bir forumuz. 2. günümüzü daha yeni dolduracağız.

VERA

Fortis Fortuna Aduviat
Forum Yöneticisi
Seviye 0
12 Aralık 2017
20
2:04
1
23
Eskişehir
Credits
0
Daha ilk günden neler olacağını anlayamazsın. Şuanlık final sınavlarım yaklaştığından dolayı pek aktif olamıyorum gayet güzel incelemeler ve kendi kişisel fotoğraf video paylaşımlarıma başlayacağım.

Technical

Seviye 0
Seviye 0
12 Aralık 2017
13
0
0
15
Credits
0
Anladığım kadarıyla sen bu forumu başka bi tarz forum zannediyorsun burası bir oyuncu forumudur oyuncuların forumu birçok insan buraya geliyor ve diğer insanlarla tanışıyor oyunlar oynuyor hataları varsa bu forumdan yardım alıyor vs. kısacası bir tür oyuncu forumu ama sen başka stil bir forum sanmışsın sanırsam yolun açık olsun.

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Credits
0
Ben de diyordum bu konuyu kim açacak, kim hemen pes edecek diye bekliyordum. Biri açmış, hemen pes ediyorsun. 3. gününü bugün doldurmuş forumun şurada gelişmesini sağlamaya çalışıyoruz. Ne kadar sürede ne yaptığımıza bakarsan iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Kozy

bifırtçekemmi

Seviye 0
Seviye 0
13 Aralık 2017
18
0
0
60
Fırtland
fırt.com
Credits
0
Bu söylediklerini gelecek kişilerin kınayacağına inanıyorum.
Ama ben kınamam çakarım.

Ahmet Çakar der ki "Çakmak 2 türlü anlaşılabilir. Birincisi tokat çakmak, ikincisi Yapma gız Emine." O yüzden forumu bırakma, kendine tokat çaktırma madem gidiyorsun torbanı al kaç çünkü Ahmet gördüğün yerde çakar.

Thanks baby.

• Beğen
Tepkiler: Karahan

Karahan

Seviye 0
Seviye 0
9 Aralık 2017
8
0
0
22
İstanbul
karahanbuhan.com
Credits
0
Hadi forumdaki içeriklere boş dedin, hadi ilgini çekmeyen oyun haberleri olduğunu söyledin; affedersin de sen istedin diye grup sisteminin gelmeyişinden, nasıl "Ortaklaşa samimiyetsiz konular açılacak." gibi tutarsız bir çıkarımda bulundun? İstersen sıkıldım de, istersen kitle yetersiz de ve hatta bana cevap verme fakat haklı veya haksız her konuya hoşunuza gitmedi diye sitem edemezsin.

Öncelikle belirteyim ki bu paragrafımdaki her cümle varsayımlar ve tahminlar üzerine olacak zira yönetimde yer almadığım için kesin sebepler söyleyebilmem gibi bir durum pek söz konusu değil ama tahminlerimin en azından çok da alakasız olmayacağını söyleyebilirim. Grup sistemi kulağa hoş gelse dahi aktifliğin arttırılmaya çalıştığı bir platformda ve sistemin amacının da sadece belirli üyeleri diğerlerinden izole etmek olduğundan, bu durum forumun genel aktifliğini negatif etkileyecektir. Elbette bu sadece madalyonun bir yüzü. Bu işin nasıl sosyal zorlukları varsa aynı şekilde de teknik zorlukları var ki; al maliyetini, vur temasına.

Siz yine de önceki paragrafımdan dolayı beni yanlış anlamayın. Burada "Grup sistemi istedim, gelmedi!" gibi bir cümle kurmanın tutarsız olmasının asıl sebebi, işin zorluğundan ziyade üyelerin her istediğinin olmadığı ve olmayacağı. Bu forumda gerçekten bütün isteklerinizin altın tepside sizlere sunulacağını zannediyorsanız büyük bir gaflet içerisindesiniz. Böyle protesto edermiş gibi belirtilen bir özelliğin veya belirten kişinin forumun yararına olacağını düşünmek ise daha büyük bir gaflettir herhalde. Henüz grup sisteminin gelmeyişi beni ne kadar üzdüyse, sizin gidişiniz de o kadar üzdü. Hoşça kalın.

• Beğen
Tepkiler: Orion ve Atabeyi

FurdiePascia

Seviye 0
Seviye 0
10 Aralık 2017
9
0
0
19
Credits
0
Hadi forumdaki içeriklere boş dedin, hadi ilgini çekmeyen oyun haberleri olduğunu söyledin; affedersin de sen istedin diye grup sisteminin gelmeyişinden, nasıl "Ortaklaşa samimiyetsiz konular açılacak." gibi tutarsız bir çıkarımda bulundun? İstersen sıkıldım de, istersen kitle yetersiz de ve hatta bana cevap verme fakat haklı veya haksız her konuya hoşunuza gitmedi diye sitem edemezsin.

Öncelikle belirteyim ki bu paragrafımdaki her cümle varsayımlar ve tahminlar üzerine olacak zira yönetimde yer almadığım için kesin sebepler söyleyebilmem gibi bir durum pek söz konusu değil ama tahminlerimin en azından çok da alakasız olmayacağını söyleyebilirim. Grup sistemi kulağa hoş gelse dahi aktifliğin arttırılmaya çalıştığı bir platformda ve sistemin amacının da sadece belirli üyeleri diğerlerinden izole etmek olduğundan, bu durum forumun genel aktifliğini negatif etkileyecektir. Elbette bu sadece madalyonun bir yüzü. Bu işin nasıl sosyal zorlukları varsa aynı şekilde de teknik zorlukları var ki; al maliyetini, vur temasına.

Siz yine de önceki paragrafımdan dolayı beni yanlış anlamayın. Burada "Grup sistemi istedim, gelmedi!" gibi bir cümle kurmanın tutarsız olmasının asıl sebebi, işin zorluğundan ziyade üyelerin her istediğinin olmadığı ve olmayacağı. Bu forumda gerçekten bütün isteklerinizin altın tepside sizlere sunulacağını zannediyorsanız büyük bir gaflet içerisindesiniz. Böyle protesto edermiş gibi belirtilen bir özelliğin veya belirten kişinin forumun yararına olacağını düşünmek ise daha büyük bir gaflettir herhalde. Henüz grup sisteminin gelmeyişi beni ne kadar üzdüyse, sizin gidişiniz de o kadar üzdü. Hoşça kalın.
Genel olarak tüm yorumlara cevap vermek için girdim. Öncelikle belirteyim, ben hiçbir oyunu aktif şekilde oynamıyorum. Son 5-6 ayda en fazla 5 saat oyun oynamışımdir. Steam hesabımı bile arkadaşıma verdim. Bilgisayarımda minecraft dısında yüklü bir oyun yok.

Bu forumda hesap açmamın sebebi grup sistemi gelirse gruplarda takılırım düşüncesiydi. Oyun konuları hatta forumdaki sohbet konularını sevmiyorum.

Hal böyle olunca forumda bulunmanın benim için bir anlamı yok. Bu forumun bir eksikliği değil, benim hobilerimle uyuşmamasından kaynaklanıyor.

• Beğen
Tepkiler: ByZiya ve Karahan

bifırtçekemmi

Seviye 0
Seviye 0
13 Aralık 2017
18
0
0
60
Fırtland
fırt.com
Credits
0
Genel olarak tüm yorumlara cevap vermek için girdim. Öncelikle belirteyim, ben hiçbir oyunu aktif şekilde oynamıyorum. Son 5-6 ayda en fazla 5 saat oyun oynamışımdir. Steam hesabımı bile arkadaşıma verdim. Bilgisayarımda minecraft dısında yüklü bir oyun yok.

Bu forumda hesap açmamın sebebi grup sistemi gelirse gruplarda takılırım düşüncesiydi. Oyun konuları hatta forumdaki sohbet konularını sevmiyorum.

Hal böyle olunca forumda bulunmanın benim için bir anlamı yok. Bu forumun bir eksikliği değil, benim hobilerimle uyuşmamasından kaynaklanıyor.
Ahmet Çakar sana bir çaksın, tüm hobilerin değişir. Gel bakayım dışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşıng!

MrSpy

Seviye 0
Seviye 0
12 Aralık 2017
12
0
0
19
Credits
0

Dostum bırakmakta hür’sün lakin bu konuda @Atabeyi 2 ila 3 hafta sonraki güncelleme ile gelmesi beklenen bir sistem olduğunu bildirmişti. Bence biraz daha sabredip, güzelliklere kanat açmalısın...