Sooply

Seviye 0
Seviye 0
14 Şubat 2019
4
5:05
0
20
Deneyim Puanı
27
1310

Metro Exodus Sistem Gereksinimleri
Hafızadan Çok Yer Mi?

Playground Games tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından satılan oyun şu anda 7 milyona aşkın kullanıcıya sahip. Yayınlandığı ilk hafta ise 2 milyona yakın bir kitleye sahip oldu. Birazcık içeriğine bakacak olursak, oyun güzele benziyor. Konsolda en çok satan oyunlar arasına girmeyi de başardı. "Sizce kaç GB?" veya "Hafızadan çok yer mi?" soruları aklımıza geliyor. Biz de açık dünya yarış oyunu olan Forza Horizon 4'ü almak isteyenler için kaç GB olduğunu araştırıp elimizdeki tüm bilgileri size sunduk.

1312

Birazcık Bahsedelim

Oyun birazcık da olsa güzel bir bilgisayar istiyor. Oyuncuların yine gözlü yaşlı. Aldığı alan biraz fazla. O yüzden oyunu internet üzerinden indirmeyi denemeyin. Herhangi bir USB belleğe veya CD'ye atın öyle oynayın. Eğer oyunu internet üzerinden indirdiyseniz ve disklerinizin alanı azsa, birazcık dosya silmeniz gerekecek. Oynadığınız ve bitirdiğiniz oyunları isterseniz silebilirsiniz. Oyun en az 55 GB'lık bir depolama alanı istiyor. Siz ne olur ne olmaz diye bir 60 GB'lık yer ayırın. Diğer yarış oyunlarına göre çok fazla depolama alanı istiyor. Her an bir güncelleme gelebilir.

Bilgisayar toplayacak kişiler için bazı HDD'ler (Harddisk) önereceğim. Bu oyun ve diğer oyunlar için en az 512 GB'lık bir depolama alanına ihtiyaç duyarız. Ama genelde oyuncular bunun için 1 TB'lık HDD almakta. Düşük bütçeli bir bilgisayar toplama istiyorsanız "
Toshiba P300 1 TB - 242,43 TL" Harddiskini öneririm. Hafızasına göre fiyatı gayet ucuz. Eğer oyunu "Ben USB belleğe atacağım." diyorsanız, "2 TB USB Bellek - 179,90 TL" tam size göre!

Oyunun sitesine ulaşmak istiyorsanız
buraya, oyunun kendisine ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Sizin diskleriniz bu oyun için yeterli mi? Yorumlara yazmayı unutmayın. Bir sonraki konuda görüşmek dileğiyle, esen kalın Oyunpat üyeleri...

 

Judex

Seviye 0
Seviye 0
17 Şubat 2019
16
7:05
0
21
Deneyim Puanı
977
Konu düzeni aşırı hoşuma gitti ya. Zaten En İyi Yarış Ödülü almış olan oyun hakkında iyi yorum söylememe bile gerek yok. Ayrıca oyunun kapladığı yer de o kadar büyük değil. Teşekkürler!