Geliyor Gönlümün Efendisi! Warface BR Modu Türkiye'ye Geldi!

Sizce Warface Battle Royale ilgi görecek mi?

 • Evet.

  Kullanılan: 1 50.0%
 • Kararsızım.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Hayır.

  Kullanılan: 1 50.0%

 • Kullanılan toplam oy
  2

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
oyunpat.png


ss_e5016dc0e2232387170bda7c6870a6e25f497824.1920x1080.jpg

Sonunda geldi!

Yaklaşık 2 hafta önce Warface'e gelmiş fakat Türkiye sunucularına gelmemiş Battle Royale modu hakkında bir haber paylaşmıştık. Crytek'in Warface'i My.com'a satmasından sonra gelen en güzel haberlerden biri de bu mod oldu işte. Zira benim gibi bilgisayarı düşük olanların sıkıca sarılıp oynadığı Warface'e gelen bu modu artık biz de oynayabileceğiz.

Konuya geçmeden önce eğer Warface hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya, eğer düşmana karşı savaşırken önlerde bulunmayı seven bir piyadeysen fakat hangi silahları tercih edebileceğini bilmiyorsan buraya tıkla. Ayrıca daha fazla oyun haberi için ana sayfamıza göz atabilirsiniz. Buraya tıklayarak ana sayfamıza gidebilirsiniz.

7408_19.jpg

Önceki haberimizde yeni mod hakkındaki bilgilerden bahsetmiştik fakat mod çıktığı için artık daha fazla bilgiye sahibiz. Warface'in Battle Royale'inden PUBG gibi bir his bekliyorsanız beklemeyin. Çünkü buna Battle Royale değil Mini Battle Royale diyebileceğimizi söylemeliyim. Daha yeni çıkmasına karşı ilgi görse dahi, bir süre sonra bu ilginin kaybolacağı düşüncesindeyim. Bu sebeple umarım güncellemeler ile birlikte o PUBG hissini alabiliriz.

Mojave'nin Nevada havası verilmiş modunda 16 kişi ile oyuna başlıyoruz. Etrafı yağmalıyoruz elbet ama kasktır, kıyafettir tarzı değil. Sadece silah bulabiliyoruz. 16 - 24 gibi az mermiyle. Sonra diğer adamları öldürmeye çalışıyor ve gittikçe daralan dalga da daha fazla zorlanıyoruz. Henüz güncellemeyi indirmeye çalıştığım için deneyemedim fakat indirdiğim anda ayrı bir konu ile deneyimlerimi paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca bu modda bomba kullanamıyoruz, raund süresi bulunmuyor.

Warface_Mojave-Desert_Screenshot_Engineer.jpg

Son olarak bu modun R42.1 yama notuyla birlikte oyuna eklendiğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde neler olacak, bu modun kaderi hakkında açıklamalar yapılacak mı göreceğiz.

Varlığınızı hissettirin...
İyi forumlar.

 
 • Beğen
Tepkiler: Anathory