Gençlik/ Hayatta Kalma/ Orta Çağ/ Erotizm Temalı En İyi Yabancı Dizi Önerileri

Byilmaz91

Koordinatör
Koordinatör
Seviye 0
İş güç derken sıkılmadın mı? Hadi ama, biraz oturup dinlenmeye herkesin ihtiyacı var, bu konumda sizlerin beğenebileceğinizi düşündüğüm birçok kategoriyi barındıran yeni nesil yabancı dizi önerilerimi derledim hadi başlayalım!
1. Sex Education

1175

İlk defa 11 Ocak 2019 tarihinde gösterime çıkan İngiliz komedi-dram-romantik temalarını ele alan gençlik dizisidir. Mastürbasyon yapmaktan kaçınan bir genç ve onun akıl dışı hayat yaşayan ailesi, tam da dizilere uygun olacak şekilde lise ve erotizm hayatını ele alan, bir defa başladığınızda asla bırakamayacağınız bir dizi. Kabul edelim, her birimiz erotik dizi izlemek isteriz, zira işin içerisinde lise, gençlik, aşk ve güzel kızlar varsa bu seçenek kaçınılmaz!
Şu anlık 8 bölümü mevcut, ancak dizi 2. Sezon onayını aldı.

2. Blue Mountain State

1176

Aşk, Spor, Partiler, Üniversite hayatı, gençlik ve daha fazlası, Amerika’da Blue Mountain State High School Amerikan futbolu takımının parti ve cinsel hayatları, üniversite ve gençlik hayatını ele alan, sizleri hem güldürecek, yeri geldiği zaman dramatiğe bağlayıp aklınızı alacak derecede eğlenebileceğiniz bir dizi, 3 sezonluk bu diziyi izlemeniz kesinlikle tavsiyemdir!
3. The 100

1177

Kıyamet sonrası yok olmuş ve radyasyonla kaplı bir dünya, ölümcül topraklarda yerlilerle karşı karşıya, 100 adet gencin kıyamet sonrası uzay istasyonundan dünyaya yollanması ile beraber, gençlerin başına gelen olayları, sırları, onların maceralarını ele alan, müthiş bir şekilde kurgulanmış olan savaş, hayatta kalma ve gençlik temalı bir dizi, şu an 5 sezon bitiren dizi halen devam etmekte.
4. Banshee

1178

Abi bu ne saçma sapan şey ya, polisiye dizi mi eklenir buraya? Demeyin! Zira bu dizi bildiğiniz polisiye dizilerden değil, hapishanede uzun zaman geçiren zamanında çok bilinen bir mücevher hırsızı ve onun amansız hayatını ele alan dizide, kahramanımız kasabadaki her kadınla yatıyor neredeyse, aksiyon, dram, macera, romantiklik ve Gangster hayatını göreceğimiz bu diziyi izlemeden ölmeyin derim. Ancak maalesef ki dizi 4. Sezon sonucunda final verdi.

5. The Last Kingdom

1179

Hristiyan olarak doğan bir çocuğun, Dan olarak büyüyerek yaşadığı zorlukları, eski çağ temasını görmenizi değil yaşamanızı sağlayan, savaştan ödün vermeden sizlere bir The Witcher heyecanı yaşatacak bu diziyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum!
6. Vikings

1180

Anlatmaya gerek yok! Görüyorsunuz gençler, Vikings gibi bir yapımı anlatmak değil yaşamak gerek, Eski çağ temasını alan, savaş, hırs, zenginlik, aşk, aile, romantik, dram, komedi, psikopatlık, erotik, kısacası aklınıza gelebilecek her şeyin bulunduğu bu diziyi izlemezseniz ayıp edersiniz. İskandinavya’nın eşsiz güzelliklerini yaşayacağınız bu dizi anlatılmaz yaşanır!

7. The Walking Dead

1181

Zombileşen bir dünya, kıyamete sürüklenen bir atmosfer, insanların hayatta kalmak uğruna gerek tanklarla hapishane duvarları yıktığı, gerek kaplan ile birader benim kaplanım var sen hayırdır havasına bürünerek her yeri birbirine kattığı bu dizide ana kahramanımız Rick Grimes isimli şerifin, ilk sezonlarda ailesini bulmak için çabasını, diğer sezonlarda ise vay birader ne dünyaymış lan diyerek ona buna savaş açmasını hayranlıkla seyrediyoruz, Hayatta kalma, Aşk, Savaş, kan, erotizm kısacası her şeyin bulunduğu bir diğer yapım olan The Walking Dead’i kesinlikle izlemelisiniz!
8. Game of Thrones

1182

Eski çağı dibine kadar yaşadığınız, The Last Kingdom dizisi, Mount & Blade: Warband oyunu, bunların yanı sıra erotizm ve savaşın her haline yer verildiği, hayatınızda görüp görebileceğiniz en iyi yapımlardan biri demek yanlış olmaz, abi dizide olmayan yok, güzel kızların alası, savaşın en dibi, eski temaları bir yana bırakalım, Stark ailesinin hayat hikayesindeki maceralarını, bir yandan da o eşsiz Atmosferi yaşamayı kesinlikle denemelisiniz bu konudan sonra yapacağınız ilk iş bu diziyi izlemek olsun. Ayrıca demedi demeyin dizi 19 mayıs 2019 tarihinde final yapıyor, bize kalırsa elinizi çabuk tutmakta fayda var!

Önemli Not:
Konu kesinlikle bana aittir, kendi izlediğim diziler arasından seçilip derlenmiştir, güncellenecek, yeni konular eklenecektir. Takipte kalın! ~~ Byilmaz91~~