Gene bir bıçak kaybettim, kime saplandı acaba? | TALON

NRack

Seviye 0
Seviye 0
16 Şubat 2019
8
8:36
0
14
NRack#0104
Credits
0

1326

Selamlar oyunpat.com forum takipçileri!
Bugün LOL'ın en güçlü orta koridor şampiyonlarından birisi TALON'u tanıtıyoruz!


TALON nasıl bir karakterdir?

İlk önce belirtmemiz gerekiyor ki TALON mekanik gerektiren alışması gerekilen bir şampiyondur o yüzden karakteri 2-3 maç atıp bırakmakla olmuyor uzun zaman oynamanız lazım. TALON orta koridorda çoğu şampiyona karşı çok iş görür. En basiti karşınıza ZED karakteri geldiği zaman almanız gereken başlıca karakterlerden biri TALON'dur. Talon, ZED adlı karakterin başlıca counter yani ZED'e karşı en güçlü şampiyondur. Eğer TR sunucusunda oynuyorsanız TALON işinize dereceli maçlarda çok yarayacak! Oynayış kısmına geçersek başta belirttiğim gibi mekanik isteyen bir karakter. Ama alıştıktan sonra çok artistik hareketler yapabilirsiniz. En basitinden E Q R kombosunu yaparak çok iyi bir tek çıkarıp çıkabilirsiniz anında. Adamlara karşı duvarları ve yapıları kullanma potansiyeliniz olduğu için rahatlıkla kule altı girebiliyorsunuz.


TALON yetenekleri;

PASİF = Bıçak Sırtı
Talon'un yetenekleri şampiyon ve destansı canavarlarda 3 defaya kadar birikecek şekilde Yara açar. Talon 3 Yara yükü olan bir şampiyona saldırdığında, hedefi zamanla büyük miktarda hasar alarak kanama geçirir.

Q = Noxus Diplomasisi
Talon hedef birimi bıçaklar. Eğer hedef birim yakın dövüş menzilindeyse bu saldırı kritik hasar verir. Yakın dövüş menzilinin dışındaysa Talon hedefine atılarak onu bıçaklar. Bu yetenek hedefi katlederse Talon bir miktar can ve bekleme süresi geri kazanır.


W = Biç Çek
Talon'un savurup çektiği hançerler, rakipleri her biçtiğinde fiziksel hasar verir. Bıçaklar dönüşleri sırasında ilave hasar verir ve isabet ettikleri birimleri yavaşlatır.

E = Katilin Yolu
Talon belli bir mesafe boyunca her tür yüzey şekli veya yapının üzerinden atlayarak ilerler. Bu yeteneğin kısa bir bekleme süresi vardır ama üzerinden atlanan yüzey şeklini uzun bir bekleme süresine sokar.

R = Gölge Saldırısı
Talon bıçaklarıyla bir çember oluşturur ve görünmez hale gelerek fazladan hareket hızı kazanır. Talon'un görünmezliği sona erdiğinde, bıçaklar onun bulunduğu yere çekilir. Bıçaklar her hareket ettiğinde, Gölge Saldırısı en az bir bıçağın isabet ettiği rakiplere fiziksel hasar verir.

TALON için rün;
TALON için rün olmazsa olmaz. En büyük hasarları çıkardığı çok klasik bir rün olan Hakimiyet:Cellat rünüdür.
Ama FAKER'ın kullandığı ründe çok vuruyor isterseniz buyrun efenim.


Konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz buraya kadar okuduysanız Beğeni atarsanız sevinirim. :p
Yetenekleriyle ilgili yanlış bilgi vermemek için şu bağlantıdan aldım. Uç!
Forumda olan başka League Of Legends konularını görmek istiyorsan bana tıkla!
Görüşmek üzere oyunpat.com forum takipçileri!