Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
19
Deneyim Puanı
0

maxresdefault.jpg

PES 2018'in grafikleriyle muhteşem bir gelişme olduğu görülüyordu. Çünkü oyunun gerçekliği hissettiren bir yapısı vardı ve oyun bir hayli zevk veriyordu. Özellikle bu söylediğim şey PC için geçerli. Stadyumun görsellik açısından gerçekçiliği, seyircilerin tane tane seçilebilir ve belirgin olması, oyuncuların yüzlerinin anlaşılabilir bir seviyede olması, gerçekten muhteşem olmuş diyebilirim.

20170917160748_1-600x338.jpg

Taa ki, oyunun ekran kartının yetersiz kaldığı ve oyunda donmaların başladığı yerde, akıllara "Grafik Ayarları Nerede?" sorusunu getirmişti. Önceki serilerde, grafik ayarlarında oyunun ayarlar dosyası ile bir kaç ayarı değiştirerek yapabiliyorduk. Ancak yeni seride bunu ayar dosyasındaki değiştirdiğimiz ayrıntılar olmayınca, belki oyun içerisinden yapılabileceği düşüncesiyle oyunu incelemeye başladık. Oyun içerisinde, "Grafik ayarları" gibi bir seçenek görememiştim. Sonra, “İşeyici Ayarları” adında bir seçenek gördüm ve merakla seçeneği açtım. Karşıma çıkan karşısında baka kalmıştım, karşıma çıkan tam olarak ayrıntılı grafik ayarları olmuştu. Oyunun ayrıntılı bir şekilde grafik ayarlarını eklemeleri gerçekten iyiydi fakat 'İşleyici Ayarları' yerine hatalı olarak "İşeyici Ayarları" yazılmasıydı.

Eğer bilgisayarınızın oyun için eksik ya da yetersiz olduğu bir şey varsa, “İşeyici Ayarları” adı altında sunmuş oldukları ayrıntılı grafik ayarları, fazlasıyla işinizi görecektir.

PES2018-PS4-Intro-For-PES2017-PC-by-LE-WILYAM.jpg

Son düzenleme:
Tepkiler: Fradue ve Wolf