GTA Online'ın Son Güncellemesi Bir Çok Kişinin Banlanmasına Neden Oldu

YODΛ

Seviye 0
Seviye 0
25 Mart 2018
32
0
0
Credits
0

Geçtiğimiz haftalarda Southern San Andreas Super Sport Series denilen paketi bizlere sunan Rockstar Games, güncellemenin ardından pek çok oyuncunun hata sebebiyle banlanmasına yol açtı.

Güncellemeyle birlikte kimi değişikliklere uğrayan Rockstar’ın anti-hile yazılımının, hile yapmayan oyuncuları hile yapıyormuş gibi algıladığı ve bu sebeple binlerce oyuncuyu gereksiz yere banladığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili yorumlarda bulunan GTA Online oyuncularıysa anti-hile sisteminin tamamen bozulduğunu ve mantıklı şekilde çalışmamaya başladığını dile getirdiler.

Anti-hile sistemi tarafından otomatik şekilde verilen uzaklaştırma cezalarının sürekli olmadığı, sadece 30 günle sınırlı kaldığı kaydedildi. Yani güncellemenin ardından banlanan çoğu oyuncunun sadece 30 gün oyundan uzaklaştırıldıkları ve sürenin geçmesi durumunda eski hesaplarıyla oynamaya devam edebilecekleri belirtildi.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: extrme_sports

extrme_sports

Seviye 0
Seviye 0
25 Mart 2018
80
2:27
0
Ankara
Σ#8271
Credits
0
Ama sistem bir kere ceza vermiş. Bu Rockstar'ın hatasıdır. Neden hataları olunca kabul etmiyorlar ki sanki ? Kimi banladıysa onların sistemine bir kere ceza işledi. Aynı kişi ikinci banlanmada 60 üçüncüde sınırsız banlanıyor diye biliyorum. Adamın elinden 1 banlanma hakkını çaldılar yâni :D