Gundam Battle Operation 2 için yepyeni bir fragman yayımlandı

Atabeyi

Mekanın Sahibi
Mekanın Sahibi
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
116:07
0
Credits
750

maxresdefault.jpg


Bandai Namco, Gundam Battle Operation 2'nin yeni fragmanını yayımladı ve bu baharda başlayacak olan beta testi hakkında birtakım bilgi verdi.

Bugün , Tayvan'daki Taipei Oyun Şovunda düzenlenen bir sahne etkinliği sırasında, Bandai Namco, Gundam Battle Operation 2'nin yeni bir fragmanı ortaya çıkardı.

Tipik bir Gundam anime dizisinden bekleyebileceğiniz çeşitli sahneleri bu fragmanda görmedik değil. Yine de, tam olarak tipik Gundam oyunu ile karşılaşmayacağız. Aynı haritalarda mobil elbiselerle piyadeyi birleştiren yarı gerçekçi bir Battlefield benzeri bir deneyim bizleri bekliyor gibi görünüyor.

Haritalar hakkında konuşurken, "Uzay" ve "Temel Kamp" olarak adlandırılan iki yeni bilgiyi de çeşitli kaynaklar aracılığıyla öğrendik.

Son olarak, oyunun beta testi açıklandı. Başvurular 29 Ocak sabahı, yani yarın 2'de Japonya'da başlayacak ve 14 Şubat'ta sona erecek. Beta testinin kendisinin ilkbaharda başlaması planlanıyor ve Japonya, Tayvan ve Hong Kong'da gerçekleştirilecek.

Her bir noktayı göstermek için sahnede sergilenen birkaç resim yanında, aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz. Daha fazlasını görmek isterseniz Tokyo Game Show 2017'de ilk yayınlanan fragmanın tadını çıkarabilirsiniz .

Gundam Battle Operation 2, PS4 için 2018 yılında Japonya'da piyasaya çıkacak.

 
  • Beğen
Tepkiler: SH4D