Jason Geliyor! - Friday the 13th: The Game Nedir?

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
oyunpat.png


Friday-the-13th-1080P-Wallpaper.jpg

Jason gösteriye başlıyor!

Evet.. geliyor. Seni öldürmeye geliyor. Baltasını sana savurmak için geliyor. Bu gelen bir seri katilden çok daha fazlası. Senin için gelen Jason. Jason Voorhees! Eğer Friday the 13th: The Game'de kurbansan işin zor. Çünkü en deneyimli ve korkusuz oyuncular bile Jason'ın baltasından kaçamayabiliyor. Ama eğer Jason olan ve baltanı istediğine savurabilecek olan sensen... işte içindeki acımasız katili o zaman ortaya çıkarman gerekecek.

Bugün biz de o acımasızlığı, korkuyu ve yakışıklı Jason'ımızdan bahsedeceğiz biraz. Nasıl hayatta kalabileceğinizi, hatta Jason'ı nasıl öldürebileceğinizi!

4-742.jpg

Friday the 13th: The Game'in konusu, birçok filme konu olan ve "Acaba izlesem mi?" diye kararsızlık yaşatan bir konu. Her neyse, şimdi filmi bırakalım ve oyuna dönelim. Oyunda kurbanlar ve bir tane Jason var. Kurban olursanız evleri yağmalayıp kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçmak için 4 yöntem var. Bunlar: arabayla kaçmak, botla kaçmak, polis çağırıp polislerin yanına gitmek veya Jason'ı öldürmektir.

Ayrıca oyunda belirli silahlar bulabilir, bunlarla Jason'a vurabilirsiniz. Mesela pala ile Jason'u yere düşürebilecekken, fişek tabancası ile Jason'ı bir süre durdurabilirsiniz. Veya tüfek ile de yine Jason'ı düşürebilirsiniz. Eğer Dead by Daylight'ı biliyorsanız bu oyunun onun daha gelişmiş bir hali olduğunu görebilirsiniz. En azından bana öyle gözüktü.

wp1852315.jpg

Oyun her ne kadar size Jason veya kurban olmayı seçme şansı vermese bile hangisini daha çok istediğinizi seçerek oyunun sizi daha çok Jason veya kurban yapma şansını değiştirebilirsiniz. Friday the 13th: The Game bunlarla sınırlı değil. Çok daha fazlası için oyunu alıp bir deneyin derim.

Ayrıca oyunun Steam adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 51 liralık fiyatı ile pahalı gözükse dahi gelişen bir oyun olduğunu ve size eğlenceli ayrıca korkulu dakikalar yaşatacağını göz önüne alırsak her türlü denemeniz gerektiğini şiddetle söylüyorum.

Varlığınızı hissettirin...
İyi forumlar.