Kim bu SH4D?

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Bir çoğunuz tanır, bir kısmınız tanımaz. Bu o kadarda önem verdiğim bir şey değil. Önemli olan güzel arkadaşlıklar :)

Herkese merhaba, ben SH4D yani Eren Emre. Yaşım 16. Fethiye'de doğdum, aileden dolayı Ankaralıyım. İstanbul'da yaşıyorum, güzel bir Anadolu Lisesinde okuyorum. Oyunlardan, arkadaşlarımla dolaşmaktan fazlasıyla zevk alan biriyimdir. Elimin altında bir bilgisayar olmasa da bir yolunu bulup oyun oynuyorum :)

Yaklaşık 5 sene önce @Atabeyi ile tanıştım ve o dönemlerde yönettiği bir sitede yazar olmuştum. Sonralarında benim çektiğim internet sıkıntıları falan yollarımız ayrıldı. Sonra tekrar yollarımız kesişti ve bu sefer daha büyük ve iddialı bir projede yazar oldum. Mükemmel bir ekip ile çok güzel işler yapıyorduk. Sonra sitede bazı sıkıntılar falan oldu, site bir süreliğine kapandı. Sonra kişisel sitemi açtım, bayağı gelir elde ettim. Sonra yine Atabeyi ile yeniden iş birliği yapıp Oyunpat'a başladık. Tabi aradan uzun zaman geçtikten sonra.. Minecraft forumu falan açmıştık. Oyunpat çok güzel gidiyordu, daha yeniydik o zamanlar. Ama çok fazla fazla çalışıyoruz. Benim sıkıntılarım hiç biter mi? Bitmez, Oyunpat da çok güzel ilerlerken "Yeni eve taşınma" olayı ortaya attı bizimkiler. Böylece 2 ay veya daha uzun bir süre medya ile ilişkimi kestim. 22 Ocak'ta geri döndüm ve buradayım :)

Yani daha ne anlatılır bilmiyorum. Bu yüzden yorumlarda sizlerin sorularını ve kendinizi tanıtmanızı istiyorum, iyi günler :)