League of Legends : Özel Oyunlar

hsynpng

Seviye 0
Seviye 0
3 Şubat 2019
46
19:37
0
Deneyim Puanı
208
League of Legends : Arkadaşlarınla Özel Oyun Oyna
​Gücünü yapay zekaya karşı sınadıktan sonra, gerçek insanlarla oynamak isteyeceksin. Arkadaş listendeki sihirdarlara karşı özel oyunlar oynayarak, gerçek rakiplerle karşılaşmanın nasıl bir şey olduğunu çok strese girmeden görebilirsin.

Özel Bir Oyun Başlat
PvP.net istemcisinin üst kısmında ortada bulunan Oyna düğmesine tıkla. Soldaki seçeneklerden istediğin özel oyun türünü seç. Oluştur'a tıkla. Sihirdar Vadisi'ni seçip oyununa bir isim ver. Arkadaş listende lobiyi doldurmaya yetecek kadar oyuncu varsa, şifre koyup oyunu kapatabilirsin. Oyunu doldurmak istersen bot ekleyebilir ya da tanımadığın sihirdarların da gelmesi için açık bırakabilirsin. İşin bittiğinde, arkadaşlarını davet etmeye başlamak için Oyunu Oluştur'a tıkla.

  • Arkadaşlarınla Özel oyun oynamak, gerilimin az olduğu bir ortamda diğer oyuncularla mücadele etmeye başlamak için harika bir yoldur.
  • Sadece arkadaşın olan oyuncuların girmesini sağlamak istiyorsan, açtığın özel oyunları şifreyle koruma altına alabilirsin
  • Bir oyunu doldurmak için daha fazla oyuncu gerekiyorsa, iki tarafa da bot ekleyebilirsin
Saygılarımla İyi Forumlar..
 

Judex

Seviye 0
Seviye 0
17 Şubat 2019
16
7:05
0
21
Deneyim Puanı
977
Aslında bu tarz rehber konularında görsel kullanarak etkileşimi ve konu düzenini arttırabilirsin, tabii orası sana kalmış. League of Legends konusunda bilgili birine benziyorsunuz, liginiz neydi?