Lisanslı Takımlar Hangileri? - PES 2018

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Deneyim Puanı
0


main_cover_and_bonus_as.jpg


PES severlerin en fazla istenilen özelliği ise FIFA gibi tüm takım ve liglerin lisanslı olması. Ama oyun geliştiricisi KONAMI, her yeni serisinde bazı takımların lisanslarını alarak lisanslı olan takımları her yeni seride arttırıyordu. Ancak PES severler bundan memnun değildi çünkü lisansız takımların aralarında en çok sevilen takım olan Real Madrid bulunuyordu, bu takımla oynamak isterseniz gerçek forması ve logosu olmayan bir takım ile karşılaşıyorduk, yeni serisinde de aynı şekilde. PES severler olarak Türk oyun severleri olarak Japon oyun geliştiricilerine sosyal medyadan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş takımlarının eklenmesi üzerine yoğun istekte geldi, bunun üzerine KONAMI, bu 3 Türk takımını Diğer Avrupa Takımları ligine dahil etti.

Lisanslı takımların başında oyunun baş sponsoru olarak FC Barcelona yer alıyor, isterseniz lisanslı olan tüm takımları görelim.

Lisanslı takımlarda başta gelenler;
FC BARCELONA, Borussia Dortmund, Liverpool FC, VALENCIA CLUB DE FÚTBOL, FULHAM FC, CR FLAMENGO, SC CORINTHIANS PAULISTA, CA RIVER PLATE, CA INDEPENDIENTE, COLO COLO, UNIVERSIDAD DE CHILE, CLUB ALIANZA LIMA, SPORTING CRISTAL, SE PALMEIRAS, INTER

Diğer lisanslı takımlar;

Ligue 1 ligi, Domino's Ligue 2 ligi ve Italian League ligi tamamen lisanslı. Onun dışında ki takımlar ARSENAL FC, ATLÉTICO DE MADRID, VALENCIA CLUB DE FÚTBOL.

pes-2018_3_1920x1080.jpg