Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
91:29
0
Deneyim Puanı
999,537
Hepinize tekrardan yepyeni bir konuyla merhaba! League of Legends konularının ardından yepyeni bir kategoride, Minecraft kategorisinde ilk konumuzla merhabalar! Bu konumuzda Minecraft için güzel bir modu tanıtacağız: Minecraft Dungeons 2 modu.

Minecraft Dungeons 2 Modu Nedir?

Bu Minecraft Dungeons 2 Modu Minecraft'da bulunan standart zindanlara yepyeni bir bakış açısı getirir. Yani kısaca oyuna yeni zindan türleri ekler. Bu yeni zindanlar eskilere göre gözle farkedilebilecek düzeyde büyük ve doludur. İçindeki kaynaklar gerçekten önceki zindanlara göre çok daha fazladır. Eski zindanlara göre girişleri, zeminleri veya bulunduğu yerler de oldukça farklıdır. Mağalarda ve hatta su altından akan çeşitli stillerde zindanlarla karşı karşıya kalabileceğiniz bu güzel Dungeons 2 modunu tüm Minecraft oyuncularına tavsiye ediyorum.

Mod Görüntüleri

Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-7.png
Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-6.png
Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-5.png
Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-4.png
Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-3.png
Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-2.png
Minecraft-Dungeons-2-Modu-Oyunpat-1.png


Normal tuğlalara veya taşa benzeyen, tuhaf şekilli bloklara resimlerden göz atabilirsiniz. Bu mod, zindanlarla kullanmanızın görünümünü gerçekten değiştirmek için çeşitli yeni blok tasarımlarına sahiptir. Direkleri ve kirişli kirişleri ve hatta eğimli tuğla blokları da dikkat çekmiyor değil

Bu mod ile artık zindanlarda birçok oda dolu ganimetlerle karşı karşıya kalacaksınız!

Peki bu modu nasıl indirip kuracağız? Çok basit, hemen aşağıdan "Modu İndir" yazısına tıklıyoruz ve Modu resmi internet sitesinden indiriyoruz. Ardından "Çalıştır"'ı açıyoruz ve %appdata% yazıyoruz. Ardından .minecraft klasörüne gelip mods kısmınan indirdiğimiz .jar modunu atıyoruz ve modu kuruyoruz. Ardından Forge yüklü Minecraft'ımıza giriyor ve modun tadını çıkartıyoruz. Keyifli oyunlar!

Modu İndir
 

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Zindanlar ve zindanlar... Oyuna böyle bir modun gelmesi güzel olmuş.
 

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
Böyle modlar benim hoşuma gidiyor ya. Ellerine sağlık, güzel bir paylaşım.
 

MFG

Seviye 0
Seviye 0
24 Aralık 2017
70
0
0
18
Deneyim Puanı
0
Güzel bir mod daha önce bu modu indirip oynamıştım.