Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
93:57
0
Deneyim Puanı
999,557


Minecraft-Ender-Tanks-Modu-Oyunpat-1.png


Ender Tanks modu, sıvıları uzun mesafeler arasında taşımak için inanılmaz kolaylık sağlar. Bir renk kodlu sistemde çalışır ve Minecraft'ın içerdiği 16 farklı renkten Ender Tankları elde edebilirsiniz. Dolayısıyla, aynı renkteki ağ üzerinde oldukları sürece, sıvıları beyaz tanklardan diğer beyaz tanklara, seçtikleri herhangi bir yerde taşıyabilirsiniz.

Renk kod sistemini bu kadar eşsiz kılan şey, tanktaki her bandın renkleri ayrı ayrı kodlanarak yeni şebekeler için daha fazla olanak yaratması olabilir. Bu mod aynı zamanda tanklarla aynı ağ üzerinde çalışan "Ender Kovaları" ekler. Dolayısıyla, aynı anda bir sürü su ile bir kova yükleyebilir ve beraberindeki tanklara doğrudan gidecektir.

Minecraft-Ender-Tanks-Modu-Oyunpat-2.png


Belli bir ağa kova bağlamak için yapmanız gereken tek şey, uygun tanktaki kova ile sağa-sola kaydırın ve bunları senkronize edeceklerdir.

Sıvılar için bir boru aktarım sistemine sahip bir modunuz varsa bu mod katlanarak daha iyi hale getirilir. İstediğiniz sisteme bağlı bir tank kurabilir ve senkronize edilmiş tankını veya kovasını kullanarak uzaktaki bir yerden tekrar doldurabilirsiniz! Bu mod, ayrıca burada bulunan ek bir API gerektiriyor. Eğer bu modu oynamak isterseniz API'yi de yüklemiş olmanız gerekmektedir.

Peki bu modu nasıl indirip kuracağız? Çok basit, hemen aşağıdan "Modu İndir" yazısına tıklıyoruz ve Modu resmi internet sitesinden indiriyoruz. Ardından "Çalıştır"'ı açıyoruz ve %appdata% yazıyoruz. Ardından .minecraft klasörüne gelip mods kısmınan indirdiğimiz .jar modunu atıyoruz ve modu kuruyoruz. Ardından Forge yüklü Minecraft'ımıza giriyor ve modun tadını çıkartıyoruz. Keyifli oyunlar!
http://www.mediafire.com/file/bm87id4ceqs7zvb/1.11v1.6.0_RoxaXpGemMod.jar
Modu İndir

 

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Minecraft ile pek ilgilenmesem de mod konularına bakmayı seviyorum, konu için teşekkürler.
 

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
Bu oyunu bıraktım da güzel bir modmuş. Yazı da güzel olmuş, ellerine sağlık.
 

MFG

Seviye 0
Seviye 0
24 Aralık 2017
70
0
0
18
Deneyim Puanı
0
Çok güzel bir moda benziyor. Ellerine sağlık bunu bizimle paylaştığın için.