Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
93:57
0
Deneyim Puanı
999,557
Minecraft-Experience-Gem-Modu-Oyunpat-1.png


Hepinize tekrardan yepyeni bir konuyla merhaba! Minecraft kategorisinde yepyeni bir mod konumuzla merhaba diyor, direkt konuya geçmek istiyorum. Bu konumuzda Minecraft için güzel bir modu tanıtacağız: Minecraft Experience Gem modu.

Minecraft Experience Gem Modu Nedir?

The Experience Gem, envanterinizde kullanışlı olmanız için basit bir üründür. XP'nizi 50 seviyeye kadar uygun bir şekilde kaydetmenizi ve ticaret yapmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken sağ tıklama ile sağ tıklamak ve puanlarınızı doğrudan içine çıkarmaktır. Altındaki seviye çubuğunu görürsünüz ve içinde ne kadar yer olduğunu belirtir ve ilk nokta eklendikten sonra parlar. Mücevherin ne kadar dolu olduğunu görmek için envanterinizdeki simgenin üzerine gelebilirsiniz. Ve bu tecrübeyi shift + sağ tıklayarak kolayca elde edebilirsiniz. XP'yi daha sonra kullanmak üzere güvenli bir şekilde saklamak için bu öğeyi kullanın veya paylaşmak isterseniz diğer oyunculara verebilirsiniz!

Mod Görüntüleri

Minecraft-Experience-Gem-Modu-Oyunpat-3.png
Minecraft-Experience-Gem-Modu-Oyunpat-2.png


Peki bu modu nasıl indirip kuracağız? Çok basit, hemen aşağıdan "Modu İndir" yazısına tıklıyoruz ve Modu resmi internet sitesinden indiriyoruz. Ardından "Çalıştır"'ı açıyoruz ve %appdata% yazıyoruz. Ardından .minecraft klasörüne gelip mods kısmınan indirdiğimiz .jar modunu atıyoruz ve modu kuruyoruz. Ardından Forge yüklü Minecraft'ımıza giriyor ve modun tadını çıkartıyoruz. Keyifli oyunlar!

Modu İndir
 
Tepkiler: SH4D ve ByZiya

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
XP'leri kayıt etmek güzel! Yoksa ölünce gitmesi kötü bir olaydı. Güzel bir mod konusu olmuş, teşekkürler.