zeYeti149

Seviye 0
Seviye 0
15 Mart 2019
2
0:34
0
14
Deneyim Puanı
17
Seni Seçtim Pikachu!
Favori çizgi dizilerimin başında gelen Pokemon'u eminim bir çoğumuz seviyordur. Hep Ash gibi pokemon turnuvalarına katılmak istemişizdir. Artık bu mümkün
:))). Bir çok Minecraft Pixelmon sunucusuna katıldım fakat hepsinde açıklar vardı. Örneğin birinde market sistemi berbattı, diğerinde ise hiç etkinlik yapılmıyordu ama bu sunucu bambaşka bir sunucu
:))). 1.12.2 Sürümünde olan sunucumuzda sürekli eventler ve turnuvalar oluyor. İsterseniz VİP alarak VİP olmanın ayrıcalıklarını da yaşayabilirsiniz. Hem sunucumuzda video çekmek de serbest. Bu gönderinin altına sunucuya gelmek isteyenler yazsın kurulumda bizzat yardımcı olacağım . Hem benim aracılığımla Server'a Katılırsanız bir pokemon yumurtası benden size hediye. Bir şey mi merak ettiniz? İnternette bulamadınız mı? Merak etmeyin sunucumuzda sürekli aktif olan rehberlerimiz var. Bir sorun yaşarsanız veya bir şey merak ederseniz çekinmeden onlara bildirebilirsiniz.
Sunucumuza katılmak isteyenler ya yorumlarda belirtsin ya da özelden bana yazsın ben yardımcı olayım.
:))
Size YouTube hayatınızda başarılar dilerim
:).
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=956929487839079&set=pcb.2269262313315512&type=3&ifg=1&__tn__=HH-R&eid=ARA1AAlUC71ViK6SzIG7sfvOFg-bxA1CrVnkoH5RbeI73OQAR69BmTdO9-Ba5TWNaBgRLo-7FxpjukYO

Ekli dosyalar