Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
106:19
0
Deneyim Puanı
999,607
Minecraft-Terraqueous-Modu-Oyunpat-1.png


Minecraft Terraqueous Modu Nedir?


Bu Terraqueous modu, Minecraft'a meyve ağaçları ve çiçekler eklenmesiyle oldukça geniş bir güncellemedir. Sadece ağaçlar yeni yiyecek kaynakları eklememekle kalmaz, aynı zamanda ağaçlardan gelen ahşap renkli ahşap plakalar ve merdivenler yapmak için de kullanılabilir. Gerçekten bu mod oyunu çevre olarak çok ileri taşıyor diyebilriim. Çünkü standart Minecraft çevresine bin türlü yeni şey getiriyor. Bu mod ile birlikte çiçekler çeşitli renkli kaplarda da saksı haline getirilebilir. Bahçe alanınızı süslemenize veya açık hava sahnenizi şımartmanıza yardımcı olmak için birden fazla renkte karmaşık kafesli "Pergo"lar da oluşturabilirsiniz.

Mod Görüntüleri

Minecraft-Terraqueous-Modu-Oyunpat-4.png
Minecraft-Terraqueous-Modu-Oyunpat-5.png
Minecraft-Terraqueous-Modu-Oyunpat-3.png


Normal bulut çizgisinin üzerinde bazı garip şekilli bulutları bu modun görüntülerinden fark edebilirsiniz. Bunlar Feather Talisman ile yürütülemez. Gökyüzünde barınak yapmak için hafif yapı malzemeleri hazırlayabilirsiniz! Tılsım olmadan onlara basmamaya özen gösterin, yoksa aman diyim, kendinizi bir anda yerde buluverirsiniz.

Minecraft-Terraqueous-Modu-Oyunpat-2.png


Ayrıca oyuna dahili bir envanter sağlayan ve toplu işleme için şablonlar oluşturmanıza olanak tanıyan yeni bir iş tezgahı eklendi.

Peki bu modu nasıl indirip kuracağız? Çok basit, hemen aşağıdan "Modu İndir" yazısına tıklıyoruz ve Modu resmi internet sitesinden indiriyoruz. Ardından "Çalıştır"'ı açıyoruz ve %appdata% yazıyoruz. Ardından .minecraft klasörüne gelip mods kısmınan indirdiğimiz .jar modunu atıyoruz ve modu kuruyoruz. Ardından Forge yüklü Minecraft'ımıza giriyor ve modun tadını çıkartıyoruz. Keyifli oyunlar!

Modu İndir
 
Tepkiler: ByZiya ve SH4D

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Pek fazla Minecraft oynamasam da böyle modlar oyuna farklı bir bakış açısı yaratıyor. Konu için teşekkürler, yöneticim.
 

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
Ben bu modu pek sevmedim. Yazdığın yazı daha güzel, ellerine sağlık. Detaylıca anlatmışsın.